Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5902693298748
SKU
929874

Najważniejsze zalety:

  • 2w1: przeznaczone do treningu koordynacji ruchowej i masażu
  • doskonały wybór do ćwiczeń korekcyjnych stóp
  • w zestawie 2 półpiłki
56,25 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Poduszki sensoryczne Spokey SPIKE:

  • posiadają stożkowe wypustki, które stymulują do rozluźnienia i odprężają mięśnie
  • są idealne zarówno do ćwiczeń korekcyjnych, równowagi oraz koordynacji, jak i do masażu – przynosi natychmiastową ulgę dla napiętych, obolałych stóp,
  • w zestawie 2 sztuki.

Półkula sensoryczna z wypustkami Spokey SPIKE to przyrząd o niezwykle szerokim zastosowaniu. Może być stosowana do masażu, który eliminuje napięcie, łagodzi dolegliwości i bóle stóp, a także jako trener równowagi. Sprawdzi się doskonale podczas ćwiczeń i rehabilitacji: w trakcie rozgrzewki, w treningu sensorycznym, motorycznym, medycznym czy funkcjonalnym.

2w1: masażer i trener równowagi

Piłki sensoryczne Spokey SPIKE są stworzone do treningu równowagi, koordynacji, stabilizacji oraz ćwiczeń korekcyjnych. W tym celu można ustawić je na parkiecie i balansować na jednej nodze lub przenosić ciężar z jednej na drugą. Ich konstrukcja oraz stymulujące kolce sensoryczne wymuszają zaangażowanie mięśni odpowiedzialnych za stabilizację sylwetki. Utrzymanie właściwej pozycji wzmacnia nie tylko konkretne partie ciała (szczególnie uwzględniając stopy), ale także zwinność, poczucie stabilności i koordynację. To dlatego półpiłki Spokey SPIKE są bardzo często stosowane jako wsparcie rozwoju zdolności motorycznych. Stosowanie półkuli podczas treningu stóp pozwala nie tylko wzmocnić mięśnie, ale także zapobiega i koryguje płaskostopie. 

Sprawdzony sposób na masaż

Poduszka sensoryczna znakomicie sprawdzi się do masażu stóp, dłoni i poprawy krążenia. Nieregularna powierzchnia z wypustkami wymusza aktywność mięśni (stymuluje je do rozluźnienia i odprężenia), angażując całe ciało do właściwej koordynacji. Półkula masażer z wypustkami Spokey SPIKE może być więc stosowana zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej. Aby zmaksymalizować efekty ćwiczeń, warto wykonywać je boso. Działanie półpiłki do masażu polega na na punktowym uciskaniu oraz rozmasowywaniu miejsca sprawiającego ból. Taki masaż natychmiastowo eliminuje napięcie, łagodzi ból i przeciążone partie ciała. Wspomaga również regenerację skóry. 

 

Dane techniczne:

  • materiał: PVC 
  • rozmiar: 16,5 x 9 cm
  • w zestawie 2 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: