Deskorolki

2 produktów

Deskorolki 

Deskorolka z roku na rok zdobywa coraz większe uznanie wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych w Polsce. Specjalnie wyprofilowany przód i tył ułatwia jazdę oraz wykonywanie manewrów. Jeśli zaczynasz przygodę ze skateboardingiem, warto wybrać deskę, która ułatwi naukę jazdy, a jednocześnie zapewni bezpieczeństwo podczas skrętów. Właśnie dlatego oprócz ładnej grafiki, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na budowę i parametry techniczne oraz dopasować je do własnych potrzeb. Jazda na deskorolce to znakomity pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu w gronie osób, które mają podobną pasję. 

Wybierz najlepszy model deskorolki dla siebie!

Podczas zakupu deskorolek, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych elementów, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort w czasie jazdy. Poszczególne deski różnią się od siebie przeznaczeniem, wymiarami i kształtem. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z deską, zapoznaj się z szeroką ofertą produktów skateboard w naszym sklepie internetowym!

Blat deski skateboard

Blat do deskorolki powinien mieć minimum 7 warstw wykonanych z wytrzymałego drewna np. klonu kanadyjskiego. Najważniejszy parametr, który jest brany pod uwagę to jego szerokość. Jeśli wybierzemy zbyt wąski blat, wówczas wykonywanie trików będzie zdecydowanie trudniejsze. Natomiast zbyt szeroki będzie za ciężki i uniemożliwi płynne manewrowanie podczas wykonywania akrobacji. Idealna szerokość blatu musi być dobrana pod względem wielkości buta, wzrostu sportowca oraz oczywiście przeznaczenia deski. Najczęściej jednak wybierana jest deskorolka, której szerokość blatu mieści się w przedziale od 7,75 do 8,25 cala. 

Tracki

Elementem łączącym blat z kołami są tracki, których zadaniem jest pomoc w skręcaniu. Deskorolki klasyczne mają je w postaci litery T. Dobiera się je pod kątem wielkości, a szczególnie pod względem szerokości blatu i przeznaczenia deski. Węższe sprawdzą się wtedy, gdy będziemy wykonywać triki na płaskiej powierzchni. Natomiast szersze w momencie, kiedy wykonywane będą akrobacje na bowla, rampy, raile lub wybierasz się do parku. 

Koła

Kompletna deskorolka powinna być dopasowana pod każdym aspektem, aby zapewniała wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dlatego trzeba zwrócić uwagę również na kółka i łożyska, które są dobierane ze względu na zastosowanie. Dla osób początkujących doskonałym wyborem będzie rozmiar między 51 a 56 mm. 

Wysokiej jakości deskorolki – sklep internetowy dla każdego!

W zależności od tego, w jaki sposób będziesz wykorzystywać deskorolkę, musi być ona stworzona z wytrzymałej konstrukcji. Solidna podstawa sprawia, że deska wytrzymuje wysokie obciążenia i sprawdzi się podczas wykonywania odważnych trików. 

Nasz sklep z deskorolkami oferuje modele przeznaczone dla osób przemieszczających się po asfalcie i chodniku. Pokryty chropowatą, antypoślizgową powłoką blat, pomaga utrzymać stabilną pozycję oraz lepszy balans. Wielu osobom deskorolka służy nie tylko do aktywności fizycznej, ale stanowi prawdziwą pasję, stając się sposobem na życie. Panie również mogą spróbować swoich sił na desce lub postawić na rolki damskie. Jesteśmy pewni, że dzięki różnorodnej ofercie produktów w naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Deskorolki – sklep z myślą o profesjonalistach i amatorach

Deski są przede wszystkim dedykowane dla dzieci i młodzieży, ale wyróżniamy także deskorolki dla dorosłych. Trzeba jednak zaznaczyć, że jazda na desce jest bardzo wymagająca. Skaterzy muszą wykazać się znakomitą koordynacją ruchową oraz dużym refleksem. 

Produkty różnią się od siebie kształtem, sposobem napędzania oraz przeznaczeniem, a przez wiele osób są wykorzystywane jako środek transportu do szkoły lub pracy. Najczęściej na ulicy można spotkać uniwersalne deskorolki klasyczne. Ich wymiary wynoszą około 31 cali długości oraz od 7 do 9 cali szerokości. Często pokrywa je papier ścierny, którego zadaniem jest zwiększenie przyczepności butów. W Spokey możesz znaleźć także inne sprzęty do jazdy wyczynowej, takie jak hulajnoga elektryczna czy hulajnoga wyczynowa. Oprócz tego znajdziesz niezbędne akcesoria, np. ochraniacze. Zapraszamy do zakupów!

Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 2

na stronę
  1. 224,98 zł brutto
  2. 174,98 zł brutto
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 2

na stronę