Drążek rozporowy do ćwiczeń Spokey SHAPER 62 - 100 cm

W magazynie Wysyłamy w 24h
Tylko %1 pozostał
EAN
SKU
c_928099

Drążek rozporowy Spokey SHAPER to przyrząd umożliwiający wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń wzmacniających oraz rozciągających.

Już od 49,99 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z sztuk(i)

Drążek rozporowy Spokey SHAPER

  • posiada możliwość regulacji, która pozwala dopasować go do ościeżnic o szerokości od 62 do 100 cm,
  • został wyposażony w zakończenia gumowe zabezpieczające futrynę oraz mocowanie wzmacniane wkrętami,
  • pozwala na szybki montaż bez żadnych dodatkowych narzędzi - w łatwy sposób umieścisz go w futrynie lub zdejmiesz po zakończonych ćwiczeniach.

Podciąganie na drążku to trening, który może angażować szeroką gamę partii mięśni naszego ciała. Technikę wykonywanych ćwiczeń możemy dostosowywać swobodnie do oczekiwanych efektów - podciąganie podchwytem wzmacnia przede wszystkim mięśnie ramion, natomiast nachwytem pozytywnie wpływa na plecy. Drążek rozporowy Spokey SHAPER pomoże Ci zadbać o mięśnie rąk, łopatek, brzucha, bicepsy, tricepsy, barki, ramiona i grzbiet! Dzięki niemu możesz wykonywać ćwiczenia w domu, które z powodzeniem zastąpią trening na siłowni

Stwórz swoją własną domową siłownię

Drążek rozporowy Spokey SHAPER to przyrząd umożliwiający wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń wzmacniających oraz rozciągających. Wystarczy zamontować go w futrynie drzwi, aby rozpocząć trening! W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, mocowanie SHAPER zostało wzmocnione wkrętami. Ponadto ościeżnice są chronione przez specjalne, gumowe zakończenia, co dodatkowo zapobiega osuwaniu się drążka. Dzięki takim rozwiązaniom, możesz skupić się na bezpiecznym trenowaniu w domu. Zamontujesz go bez żadnych dodatkowych narzędzi - możesz w łatwy sposób umieścić go w futrynie lub zdjąć po zakończonych ćwiczeniach.

Dopasuj drążek do własnych potrzeb

Regularne podciąganie na drążku przynosi rezultaty bardzo szybko. Początki bywają trudne, dlatego pamiętaj, aby się nie zniechęcać. Jeśli wykonanie podciągnięcia jest zbyt trudne, warto rozpocząć od swobodnego zwisania. Już po kilku treningach zobaczysz własne postępy. SHAPER ułatwia wykonywanie podciągnięć dzięki częściowemu pokryciu pianką (w miejscach, w których najwygodniej jest go uchwycić). Wobec tego trening jest komfortowy, a dłonie nie ślizgają się podczas trzymania. SHAPER został wykonany z chromowanej stali, dlatego wytrzymuje bardzo wysokie obciążenia. Możliwość regulacji pozwala dopasować drążek do ościeżnic o szerokości od 62 do 100 cm.

Więcej informacji
Kolor srebrny
Długość 62 - 100 cm
Materiał stal