Rower spinningowy Spokey KATANA

Brak w magazynie
EAN
5902693261889
SKU
926188

W modelu KATANA wprowadziliśmy szereg ułatwień: regulacja siodełka w pionie i poziomie oraz regulację uchwytów kierownicy – zarówno wysokości, jak i możliwość przesunięcia w poziomie.

1 049,99 zł brutto
rabat

Rower spiningowy Spokey KATANA 

Rower spinningowy Spokey KATANA to idealny wybór dla wszystkich, którzy stawiają przed sobą ambitne cele treningowe. Rower spinningowy został stworzony z myślą o użytkownikach poszukujących najwyższej jakości, a także nowoczesnego wyglądu sprzętu fitnessowego.

 

 

Nowoczesny sprzęt fitness

W modelu KATANA wprowadziliśmy szereg ułatwień: regulacja siodełka w pionie i poziomie oraz regulację uchwytów kierownicy – zarówno wysokości, jak i możliwość przesunięcia w poziomie. 8 poziomów oporu, regulowanego ręcznie, pozwoli na dopasowanie treningu do swoich potrzeb.

 

Dopasowany do Twoich potrzeb

Odpowiednio dobrana waga koła zamachowego (w tym przypadku jest to 13 kg) pozwala na płynną i komfortową pracę urządzenia. Antypoślizgowa struktura pedałów oraz paski mocujące podwyższają stopień bezpieczeństwa oraz komfort użytkowania roweru. Dodatkowo KATANA została wyposażona w czujnik pulsu, co pozwoli obserwować wartość pulsu przez cały trening.

 

 

Więcej informacji
Kolor żółty
Rodzaj mechaniczny, spinningowy
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
Waga koła zamachowego 13 kg
Pomiary czas, prędkość, dystans, kalorie, puls
Liczba programów treningowych Brak
Liczba stopni regulacji oporu 8 ręczna
Waga z opakowaniem 37 kg
Wysokość siedziska od podłoża 89 - 101 cm
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.