Rower magnetyczny stacjonarny Spokey GRIFFIN

Brak w magazynie
EAN
5902693208686
SKU
920868

Rower stacjonarny magnetyczny, koło 5 kg, maksymalna waga 110 kg, pulsometr wbudowany w kierownicę, 8 stopni oporu, opór magnetyczny, funkcje komputera, rolki transportowe

669,00 zł brutto
rabat

Rower stacjonarny magnetyczny Griffin - sport dla każdego - max. waga 110 kg, 8 stopni

Rowerki stacjonarne to świetny sprzęt, który sprawi radość starszym i młodszym. Jazda na nich nie obciąża stawów, jest prosta i nie wymaga szczególnych umiejętności. W modelu Griffin można pionowo regulować wysokość siodełka, więc można wygodnie dopasować je do własnego wzrostu i preferencji, istnieje też możliwość regulacji kąta nachylenia kierownicy. Sprzęt przystosowany jest do obciążenia w wysokości 110 kg. 

Komfort

Siłę ćwiczeń bez problemu dostosujesz do swoich umiejętności i kondycji dzięki 8-stopniowej skali regulacji oporu. Gałka do regulacji jest umieszczona pod kierownicą, dlatego można zmieniać opór bez przerywania treningu. Rezultaty jazdy można śledzić na wyświetlaczu: czas, dystans, prędkość, spalone kalorie, puls - można dokładnie rozplanować sobie plan treningu i jego realizację. Po skończonej jeździe z łatwością przesuniesz rowerek, ponieważ posiada wbudowane rolki transportowe.

Nowoczesność

Rowery stacjonarne Griffin są wyposażone w komputer, który pozwala monitorować poszczególne parametry podczas ćwiczeń - dodatkowo w kierownicę wbudowany jest pulsometr. Waga koła zamachowego wynosi 5 kg, jednak dzięki technologii Optimized Power, pozwala osiągnąć wynik odpowiedni dla treningu z kołem o wadze 7 kg. 

Przeznaczenie

Rowerek stacjonarny marki Spokey to urządzenie do ćwiczeń w domu. Nadaje się dla początkujących i nieco bardziej zaawansowanych. Jazda na rowerku magnetycznym to bardzo dobre uzupełnienie innych treningów, np. biegowych oraz sposób na codzienną aktywność. Dobrze wpływa na ogólną kondycję fizyczną, wzmacnia mięśnie nóg i pośladków. Model Griffin Został wykonany z materiałów charakteryzujących się wysoką wytrzymałością i dokładnością wykonania - posłuży Ci więc latami, dajemy na to gwarancję! 

Więcej informacji
Kolor czarny
Rodzaj magnetyczny
Cechy dodatkowe pomiar pulsu
Maksymalna waga użytkownika 110 kg
Waga koła zamachowego 5 kg
Pomiary czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity
Liczba stopni regulacji oporu 8 ręczna
Waga z opakowaniem 16 kg, 21 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rower magnetyczny stacjonarny Spokey GRIFFIN
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.