Rolki regulowane dziecięce Spokey Hasbro Nerf STRIVE

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
SKU
c_927235
W rolkach STRIVE istnieje możliwość wyboru rozmiaru buta. Dzięki szybkiej i bezproblemowej regulacji, działanie to zajmuje kilka sekund, a pozwala na optymalne dopasowanie buta do stopy.
Już od 159,99 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z sztuk(i)

Rolki regulowane dziecięce Spokey Nerf STRIVE

  • zostały przygotowane z myślą o najmłodszych miłośnikach skatingu,
  • mają możliwość regulacji rozmiaru, dzięki czemu rolki rosną razem z dzieckiem i bez problemu dopasują się do rozmiaru użytkownika,
  • wyposażone w potrójny system zapinania (sznurówki, rzep oraz klamra dwusekcyjna), który zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy!

Rolki regulowane dziecięce Spokey Hasbro Nerf STRIVE to doskonały pomysł na wprowadzenie dziecka do wyjątkowego świata skatingu! Spektakularne grafiki i kolory sprawią, że pokocha je każde dziecko.

Zalety rolek regulowanych

Chcesz zaszczepić w dziecku pasję do sportu? A może nosisz rozmiar „na granicy”? Dzięki rolkom regulowanym nie musisz się obawiać – możliwość regulacji rozmiaru pozwala na optymalne dobranie go do swoich potrzeb. Co lepsze – rolki rosną wraz z dzieckiem, a Ty nie musisz co kilka miesięcy kupować nowej pary!

Idealne dla najmłodszych

Rolki Spokey Hasbro Nerf STRIVE to model stworzony specjalnie dla dzieci. To optymalne rozwiązanie dla tych, którzy jeszcze rosną, jak i tych noszących problematyczny rozmiar "na granicy". Wiemy, że dobrze jest się wyróżniać, dlatego szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Rolki STRIVE zostały przygotowane specjalnie dla najmłodszych miłośników skatingu.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo

Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo! Bardzo ważnym elementem każdych rolek jest płoza. Łyżworolki Spokey Hasbro Nerf STRIVE posiadają aluminiową wersję, która gwarantuje trwałość przy równoczesnym zachowaniu bardzo niskiej wagi. Kółka wykonane zostały z wytrzymałego PU o twardości 82A, optymalnej do jazdy rekreacyjnej. Łożyska ABEC7 Carbon zapewniają wysoką precyzję wykonania, dobrą żywotność oraz odpowiednią szybkość jazdy.

Skate your own way

W rolkach STRIVE istnieje możliwość wyboru rozmiaru buta. Dzięki szybkiej i bezproblemowej regulacji, działanie to zajmuje kilka sekund, a pozwala na optymalne dopasowanie buta do stopy. Potrójny system zapinania: sznurówki, rzep oraz klamra dwusekcyjna, gwarantuje nie tylko optymalne dopasowanie do stopy, lecz przede wszystkim - najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Jazda #wSpokeyStylu

Regulowanie zapewnia możliwość wyboru odpowiedniego rozmiaru, jak również jego zmiany w przypadku zmiany rozmiaru stopy dziecka. Dzięki wygodnemu, pewnemu systemowi zapinania, użytkownik może optymalnie dopasować rolki do swoich potrzeb. Miękkie wnętrze buta zapewnia komfort użytkowania.

 

Łyżworolki i rolki nie mają nic wspólnego z łyżwami. Nie posiadają więc płozy łyżwowej.

 

Tabela rozmiarów

Rozmiar 28-32 33-37
Długość wkładki 17 - 20 cm 21 - 24 cm
Więcej informacji
Kolor pomarańczowy
Typ regulowane
Łożyska ABEC-7 Carbon
Rodzaj junior
Zapięcie sznurówka, klamra, rzep
Przeznaczenie dziecięce
Maksymalna waga użytkownika 60 kg
Materiał płozy aluminium
Twardość kół 82 A
Materiał kół PU
Wymiar kół 64 mm, 70 mm
W zestawie taniej!
=
Zapisz 26,00 zł
233,96 zł
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.