Rolki dla dorosłych Spokey PRETO

Brak w magazynie
EAN
SKU
c_926989
Rolki damskie i męskie Spokey PRETO przygotowane zostały z myślą o wymagających użytkownikach. Parametry techniczne dobrano specjalnie tak, by czerpać największą przyjemność z jazdy.
rabat

ROLKI SPOKEY PRETO
Poczuj pełną wolność i radość. Poznaj z nami wciągający świat skatingu!

Korzyści z jazdy na rolkach fitnessowych/rekreacyjnych
Jazda na rolkach fitnessowych nie tylko korzystnie wpływa na kondycję, pozwala również korzystać z bezpośredniego kontaktu z naturą. Rolki są letnim odpowiednikiem łyżew (w okresie od wiosny do jesieni trenują na nich zarówno hokeiści, jak i łyżwiarze), dlatego tak postawa ciała, jak i ruchy są bardzo podobne do tych przybieranych podczas jazdy na lodzie. Intensywnie pracują mięśnie nóg i biodra, angażowane są mięśnie pleców i rąk.

Jazda fitnessowa jest korzystna zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z rolkami, jak i jako uzupełnienie treningów sportowców wyczynowych.

Rolki damskie i męskie Spokey PRETO przygotowane zostały z myślą o wymagających użytkownikach. Parametry techniczne dobrano specjalnie tak, by czerpać największą przyjemność z jazdy.

JAKOŚĆ
Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

Wiemy, że dobrze jest się wyróżniać, dlatego szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Rolki Spokey przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami, w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.

TECHNOLOGIA I WYGODA

Wybierając rolki, zwróć szczególną uwagę na płozę. W modelu PRETO wykonana została ona z aluminium, co daje gwarancję trwałości przy równoczesnym zachowaniu bardzo niskiej wagi.

Model PRETO przeznaczony jest dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego, poczuć przyjemność z szybszej jazdy.

Kółka wykonane zostały z wytrzymałego PU o twardości 82A, optymalnej do jazdy rekreacyjnej. Łożyska ABEC-7 Carbon gwarantują najwyższą precyzję wykonania, dobrą żywotność oraz wysoką szybkość jazdy.

Potrójny system zapinania: sznurówki, rzep oraz klamra dwusekcyjna, gwarantuje nie tylko optymalne dopasowanie do stopy, lecz przede wszystkim - najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki wygodnemu, pewnemu systemowi zapinania, użytkownik może optymalnie dopasować rolki do swoich potrzeb.

W modelu PRETO zastosowane zostały specjalne koła o rozmiarze 84 mm!

 

TABELA ROZMIARÓW

rozmiar 37 - długość wkładki 23,3 cm

rozmiar 38 - długość wkładki 23,8 cm

rozmiar 39 - długość wkładki 24,5 cm

rozmiar 40 -  długość wkładki 25,2 cm

rozmiar 41 - długość wkładki 26 cm

rozmiar 42 - długość wkładki 26,6 cm

rozmiar 43 -  długość wkładki 27,2 cm

rozmiar 44 - długość wkładki 27,9 cm

rozmiar 45 - długość wkładki 28,7 cm

rozmiar 46 - długość wkładki 29,4 cm

 


Płoza z Aluminium 6061 wycinana  specjalną techniką CNC. Wszystko to sprawia, że płozy te są mocniejsze niż jakiekolwiek inne.


Wkładka Fitness Air System o zwiększonej oddychalności, usprawnia transmisje ciepła i wilgoci.

Łożyska wykonane z chromowanej stali. ABEC 1, 3, 5, 7, 9 to skala określająca precyzję wykonania łożyska, która decyduje o płynności toczenia i osiąganych prędkościach. 

Specjalnie wyprofilowany but wewnętrzny zapobiega przemieszczaniu się pięty podczas jazdy.

Więcej informacji
Kolor czarny
Rodzaj dla dorosłych
Zapięcie sznurówka, klamra, rzep
Przeznaczenie rekreacyjne
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
Materiał płozy aluminium
Twardość kół 82 A
Materiał kół PU
Wymiar kół 84 mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rolki dla dorosłych Spokey PRETO
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.