Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5902693298885
SKU
929888

Guma treningowa Spokey RIBBON w wersji light o niskiej sile oporu (7 kg).

24,98 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Guma fitness light Spokey RIBBON:

  • posiada słaby stopień oporu (siła napięcia 7 kg), co umożliwia wypracowanie prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń i przygotowanie mięśni do większych obciążeń,
  • ze względu na swój kształt (225 x 15 cm) może być wykorzystywana podczas ćwiczeń rozciągających, w trakcie treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi,
  • umożliwia maksymalizację efektów treningu oraz pozwala skupić się na różnych partiach mięśni.

Jeśli szukasz skutecznego i sprawdzonego sposobu na trening w domu, postaw na gumę fitness Spokey RIBBON w wersji light. To uniwersalny sprzęt, który umożliwia wykonywanie ćwiczeń polegających na rozciąganiu oraz ruchach na boki (np. klatki piersiowej), a ze względu na swoje właściwości i długość (225 x 15 cm), pozwala z powodzeniem rozszerzać gamę ćwiczeń. RIBBON działa na podobnej zasadzie jak ekspander - to najlepsze urozmaicenie treningu angażujące różne partie mięśni. W końcu guma treningowa może być wykorzystywane podczas ćwiczeń siłowych, rozciągających, aerobowych, treningu fitness, pilatesu czy jogi.

Maksymalne efekty treningu

Spokey RIBBON to guma fitness polecana przez profesjonalistów i trenerów personalnych wykonana z bardzo wytrzymałego materiału o znakomitej żywotności. Dzięki niej możesz trenować gdy tylko chcesz, w dowolnym miejscu - w klubie, na siłowni, w domu czy na powietrzu. Urozmaici Twoje codzienne ćwiczenia i sprawi, że zaangażujesz partie mięśni, na których najbardziej Ci zależy. 

Niezbędnik udanego treningu

Guma treningowa Spokey RIBBON w wersji light o niskiej sile oporu doskonale sprawdzi się dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Pomaga wypracować prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń i przygotować mięśnie do większych obciążeń. Jeśli szukasz gum o wyższych stopniach napięcia, guma RIBBON występuje również w innych wersjach:

Dane techniczne:

  • długość: 225 cm
  • szerokość: 15 cm
  • grubość: 0,35 mm
  • siła napięcia: słaba - 7 kg
Więcej informacji
Kolorszary
Długość225 cm
Opórlekki
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: