Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5902693298908
SKU
929890

Guma fitness Spokey RIBBON II w wersji heavy o najwyższej sile oporu (17 kg).

26,25 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Guma fitness heavy Spokey RIBBON:

  • posiada mocny stopień oporu (siła napięcia 17 kg), co pozwala osiągać jeszcze lepsze rezultaty podczas treningu,
  • ze względu na swój kształt (225 x 15 cm) może być wykorzystywana podczas ćwiczeń rozciągających, w trakcie treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi,
  • umożliwia maksymalizację efektów ćwiczeń oraz pozwala skupić się na różnych partiach mięśni.

Jeśli szukasz skutecznego i sprawdzonego sposobu na trening w domu, postaw na gumę fitness Spokey RIBBON w wersji heavy. To uniwersalny sprzęt, który umożliwia wykonywanie ćwiczeń polegających na rozciąganiu oraz ruchach na boki (np. klatki piersiowej), a ze względu na swoje właściwości i długość (225 x 15 cm), pozwala z powodzeniem rozszerzać gamę ćwiczeń. RIBBON działa na podobnej zasadzie jak ekspander - to najlepsze urozmaicenie treningu angażujące różne partie mięśni. W końcu guma treningowa może być wykorzystywane podczas ćwiczeń siłowych, rozciągających, aerobowych, treningu fitness, pilatesu czy jogi.

Niezbędnik udanego treningu

Spokey RIBBON to guma fitness polecana przez profesjonalistów i trenerów personalnych wykonana z bardzo wytrzymałego materiału o znakomitej żywotności. Dzięki niej możesz trenować gdy tylko chcesz, w dowolnym miejscu - w klubie, na siłowni, w domu czy na powietrzu. Urozmaici Twoje codzienne ćwiczenia i sprawi, że zaangażujesz partie mięśni, na których najbardziej Ci zależy. 

Maksymalne efekty ćwiczeń

Guma fitness Spokey RIBBON II w wersji heavy o najwyższej sile oporu doskonale sprawdzi się dla osób, które lubią wyciskać podczas treningu 200% normy. Pozwala osiągać jeszcze lepsze efekty ćwiczeń. RIBBON występuje również w innych wariantach kolorystycznych o różnych stopniach napięcia:

Dane techniczne:

  • długość: 225 cm
  • szerokość: 15 cm
  • grubość: 0,55 mm
  • siła napięcia: mocna - 17 kg
Więcej informacji
Kolorpomarańczowy
Długość225 cm
Opórmocny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: