Wioślarz magnetyczny Spokey REMUS

Brak w magazynie
EAN
5902693286530
SKU
928653
Wioślarz magnetyczny Spokey REMUS wyróżnia się bardzo cichą, płynną pracą. Dzięki temu znakomicie sprawdzi się podczas ćwiczeń w domu. Jego konstrukcja pozwala na przyjęcie komfortowej pozycji w trakcie treningu, a możliwość składania sprawia, że nie będzie zajmować miejsca po skończonych ćwiczeniach.
1 099,99 zł brutto
rabat

Wioślarz magnetyczny Spokey REMUS:

  • posiada regulowane zaczepy na stopy, dzięki którym dostosujesz ustawienia do własnych preferencji,
  • dzięki możliwości składania zajmuje niewiele miejsca, gdy pozostaje nieużywany,
  • zapewnia bardzo wysoką efektywność ćwiczeń wzmacniających i wytrzymałościowych z zastosowaniem 7 kg koła zamachowego.

Ergometr wioślarski to równie popularne co bieżnie, rowerki treningowe czy orbitreki urządzenie wykorzystywane do treningu kardio! Ćwiczenia z wykorzystaniem wioślarza angażują większość mięśni ciała, wobec czego doskonale sprawdzi się zarówno przy treningu wzmacniającym, jak i wytrzymałościowym. W zależności od sposobu ćwiczeń, wiosła treningowe Spokey REMUS, pomagają osiągnąć niesamowite efekty - jest znakomitym urządzeniem do odchudzania, rzeźbienia sylwetki, a także podnoszenia własnej wydolności i kondycji

Dostosuj trening do własnych potrzeb

Elementem, który wyróżnia wioślarz spośród innych urządzeń z kategorii ciężkiego fitness to jego uniwersalność. Podczas treningu na ergometrze wioślarskim pracują mięśnie nóg, rąk, klatka piersiowa i mięśnie brzucha. W połączeniu z możliwością 10-stopniowej regulacji oporu, REMUS z powodzeniem może być wykorzystywany nie zważając na aktualną kondycję do przeróżnych celów treningowych.

Zalety wioślarza magnetycznego

Wioślarz magnetyczny Spokey REMUS wyróżnia się bardzo cichą, płynną pracą. Dzięki temu znakomicie sprawdzi się podczas ćwiczeń w domu. Jego konstrukcja pozwala na przyjęcie komfortowej pozycji w trakcie treningu, a możliwość składania sprawia, że nie będzie zajmować miejsca po skończonych ćwiczeniach. Przejrzysty wyświetlacz pozwala na kontrolowanie własnych postępów, m.in. czasu treningu, spalonych kalorii czy całkowitej liczby podciągnięć. 

Nowoczesny wygląd oraz zastosowanie klasycznej kolorystyki sprawia, że wioślarz magnetyczny Spokey REMUS idealnie wkomponuje się w domowe wnętrze.

Więcej informacji
Kolor czarny
Rodzaj magnetyczny
Wymiary 183 x 48 x 48 cm
Waga koła zamachowego 7 kg
Maksymalna waga użytkownika 120 kg
Maksymalny wzrost użytkownika 190 cm
Pomiary scan, czas, kalorie, pociągnięcia total, pociągnięcia / minutę
Liczba stopni regulacji oporu 10 ręczna
System oporu magnetyczny
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.