Drążek rozporowy Spokey RELEVER 62 - 100cm

Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał
EAN
SKU
c_928098

RELEVER ułatwia komfortowe wykonywanie podciągnięć dzięki całościowemu pokryciu pianką. Wobec tego trening jest wygodny i bezpieczny, a dłonie nie ślizgają się podczas trzymania. Możliwość regulacji pozwala dopasować drążek do ościeżnic o szerokości od 62 do 100 cm.

rabat

Drążek rozporowy Spokey RELEVER:

  • posiada możliwość regulacji, która pozwala dopasować go do ościeżnic o szerokości od 62 do 100 cm,
  • został wyposażony w zakończenia gumowe zabezpieczające futrynę oraz mocowanie wzmacniane wkrętami,
  • jest pokryty komfortową pianką na całej długości, dzięki czemu można wygodnie go chwycić, a dłonie nie ślizgają się w trakcie treningu.

 

Podciąganie na drążku to trening, który może angażować szeroką gamę partii mięśni naszego ciała. Technikę wykonywanych ćwiczeń możemy dostosowywać swobodnie do oczekiwanych efektów - podciąganie podchwytem wzmacnia przede wszystkim mięśnie ramion, natomiast nachwytem pozytywnie wpływa na plecy. Drążek rozporowy Spokey RELEVER pomoże Ci zadbać o mięśnie rąk, łopatek, brzucha, bicepsy, tricepsy, barki, ramiona i grzbiet! Dzięki niemu możesz wykonywać ćwiczenia w domu, które z powodzeniem zastąpią trening na siłowni

Stwórz swoją własną domową siłownię

Drążek rozporowy Spokey RELEVER to przyrząd umożliwiający wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń wzmacniających oraz rozciągających. Wystarczy zamontować go w futrynie drzwi, aby rozpocząć trening! W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, mocowanie RELEVER zostało wzmocnione wkrętami. Ponadto ościeżnice są chronione przez specjalne, gumowe zakończenia, co dodatkowo zapobiega osuwaniu się drążka. Dzięki takim rozwiązaniom, możesz skupić się na bezpiecznym trenowaniu w domu. Zamontujesz go bez żadnych dodatkowych narzędzi - możesz w łatwy sposób umieścić go w futrynie lub zdjąć po zakończonych ćwiczeniach.

Dopasuj drążek do własnych potrzeb

Regularne podciąganie na drążku przynosi rezultaty bardzo szybko. Początki bywają trudne, dlatego pamiętaj, aby się nie zniechęcać. Jeśli wykonanie podciągnięcia jest zbyt trudne, warto rozpocząć od swobodnego zwisania. Już po kilku treningach zobaczysz własne postępy. RELEVER ułatwia komfortowe wykonywanie podciągnięć dzięki całościowemu pokryciu pianką. Wobec tego trening jest wygodny i bezpieczny, a dłonie nie ślizgają się podczas trzymania. RELEVER został wykonany z chromowanej stali, dlatego wytrzymuje bardzo wysokie obciążenia. Możliwość regulacji pozwala dopasować drążek do ościeżnic o szerokości od 62 do 100 cm.

Więcej informacji
Kolorczarny
Długość62 - 100 cm
Materiałchrome
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Drążek rozporowy Spokey RELEVER 62 - 100cm