Ręcznik szybkoschnący 40x40 cm Spokey NEMO

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
SKU
c_839562

Model Nemo posiada wszystkie te właściwości, a dodatkowo zajmuje niewiele miejsca. Po złożeniu ręcznik można włożyć do pokrowca, który jest wykonany z siatki.

Już od 15,99 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z sztuk(i)

Więcej czasu aktywnie!

Aktywne spędzanie wolnego czasu przekłada się na poprawę samopoczucia oraz jest dobre dla zdrowia, a w połączeniu ze świeżym powietrzem tworzy duet idealny dla naszego organizmu. Ćwicząc na siłowni, chodząc na basen czy spędzając czas na campingu, warto zaopatrzyć się w ręcznik, który będzie dobrze chłonął wilgoć, a jednocześnie czas schnięcia będzie znacznie szybszy niż w przypadku ręcznika standardowego.

Praktyczny

Model Nemo posiada wszystkie te właściwości, a dodatkowo zajmuje niewiele miejsca. Po złożeniu ręcznik można włożyć do pokrowca, który jest wykonany z siatki.  Dzięki zastosowaniu specjalnego materiału, ręcznik zajmuje ok. 80% mniej miejsca, niż wersja standardowa.

Wygoda

Szybkoschnący materiał jest miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki swym właściwościom ręcznik schnie znacznie szybciej, niż standardowy. Nemo wyposażony został w wygodny karabińczyk umożliwiający przypięcie go np. do plecaka. Do ręcznika dołączony jest pokrowiec ułatwiający jego przechowywanie i transport.

Więcej informacji
Kolor dominujący żółty
Wymiary 40 x 40 cm
Materiał 80% poliester / 20% poliamid
Szybkoschnący tak
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.