Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5902693296188
SKU
929618

Dla komfortu jazdy niezbędne jest dbanie o dobry stan kółek naszych rolek. W chwili, gdy ulegają wytarciu, z pomocą przychodzi zestaw wymiennych kół – Spokey WHITE SET PU 80 mm.

Zestaw nie zawiera łożysk.

87,49 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Zestaw 4 kółek do rolek Spokey Freespo WHITE SET 80 MM:

  • został wykonany z wytrzymałego PU - mieszanki kauczuku i poliuretanu,
  • bardzo dobrze amortyzuje drgania wynikające z jazdy po nierównej nawierzchni,
  • jest idealnym zastępstwem naturalnie zużytych kółek rolek freekastowych.

Freespo to rolki, które doceniają zarówno zaawansowani riderzy jak i początkujący miłośnicy skatingu. Są doskonałe zarówno do jazdy rekreacyjnej, slalomu czy freestyle'u na mieście lub skateparku. Zostały wyposażone w kółka PUC, czyli z odlewanego poliuretanu o twardości optymalnej do dynamicznego freeskatu (82A) - nieoczywistych manewrów i licznych tricków z wykorzystaniem infrastruktury miejskiej. Przy takim stylu jazdy, w przypadku intensywnego użytkowania kółka ulegają naturalnemu procesowi zużycia. Aby utrzymać rolki w najlepszej kondycji, warto zaopatrzyć się w zamienny zestaw 4 sztuk! 

Dla komfortu jazdy niezbędne jest dbanie o dobry stan kółek naszych rolek. W chwili, gdy ulegają wytarciu, z pomocą przychodzi zestaw wymiennych kół – Spokey WHITE SET PU 80 mm. Cztery sztuki zostały wykonane z wytrzymałego PU, czyli mieszanki kauczuku i poliuretanu. Ich twardość (82A) jest optymalna do osiągania wysokiej przyczepności podczas jazdy. WHITE SET został stworzony do rolek Spokey FREESPO. Zapewnia bardzo dobrą amortyzację nierówności terenu. 

Kółka wymienne WHITE SET dostępne są w dwóch rozmiarach:

  • 76x24 mm,
  • 80x24 mm.

Zestaw nie zawiera łożysk.

Parametry

Rozmiar: 80x24 mm

Twardość: 82 A

W zestawie: 4 szt.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: