Rolki zielone z anodowaną płozą Spokey PRETO

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
SKU
c_929423

Jeśli szukasz rolek, które umożliwią bezpieczną i komfortową jazdę, Spokey PRETO są stworzone dla Ciebie!

Informujemy, że w związku z fabrycznymi niedoskonałościami nadruku na płozie, rolki Spokey PRETO sprzedawane są w obniżonej cenie 299,98 zł (349,98 zł). Defekt nie powoduje korozji ani jakichkolwiek zmian jakościowych w płozie. Płoza i jej nadruk nie podlegają w związku z tym reklamacji.

Już od 299,98 zł brutto Regular Price 349,98 zł brutto rabat 14%
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z sztuk(i)

Rolki Spokey PRETO:

  • posiadają płozy wykonane z aluminium anodowanego, co zwiększa odporność na oddziaływanie warunków atmosferycznych, uszkodzenia i korozję,
  • dają możliwość osiągania wysokich prędkości dzięki kółkom o znakomitej płynności toczenia w rozmiarze 84 mm
  • są zapewnieniem najwyższego bezpieczeństwa z zastosowaniem najlepszej jakości płozy oraz potrójnego systemu zapinania!

Rolki Spokey PRETO to najlepszy wybór zarówno do nauki jazdy, jak i udoskonalania własnych umiejętności! Zostały stworzone do odkrywania w sobie pasji do skatingu - jeśli pragniesz rozpocząć swoją przygodę, pomogą Ci opanować podstawy. A jeżeli te są Ci już dobrze znane, PRETO będą idealnym wyborem do rekreacyjnej i dynamicznej jazdy. Wszystko to dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych!

Maksymalny komfort jazdy

Jeśli szukasz rolek, które umożliwią bezpieczną i komfortową jazdę, Spokey PRETO są stworzone dla Ciebie! Zostały wyposażone w potrójny system zapinania (sznurówki, rzep oraz klamra dwusekcyjna), który pozwala na idealne dopasowanie buta do stopy, a także zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. To także pewność, że pięty Twoja stopa pozostanie stabilna oraz nie będzie przemieszczać się podczas jazdy. Rolki Spokey są niezwykle funkcjonalne i maksymalnie wygodne. Kółka 84 mm z wytrzymałego poliuretanu (PU) o twardości 82A zastosowane w PRETO toczą się płynnie, co pozwala osiągać wysokie prędkości.

Jakość, trwałość i bezpieczeństwo

Rolki Spokey PRETO zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Aluminiowa płoza zapewnia trwałość przy równoczesnym zachowaniu bardzo niskiej wagi. Dodatkowo jest anodowana, czyli poddana procesowi dodania do aluminium substancji barwiącej, dzięki czemu posiada kolorową, jeszcze bardziej odporną na ścieranie powłokę, która zabezpiecza przed uszkodzeniami i korozją. Zwieńczeniem najwyższej precyzji wykonania są karbonowe łożyska ABEC7 Carbon, które  pozwalają na rozwijanie wysokich prędkości przy zachowaniu doskonałej żywotności rolek. Spokey PRETO to konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort, kontrolę i zwrotność podczas jazdy. 

 

Informujemy, że w związku z fabrycznymi niedoskonałościami nadruku na płozie, rolki Spokey PRETO sprzedawane są w obniżonej cenie 299,98 zł (349,98 zł). Defekt nie powoduje korozji ani jakichkolwiek zmian jakościowych w płozie. Płoza i jej nadruk nie podlegają w związku z tym reklamacji.

Tabela rozmiarów

Rozmiar

Długość wkładki

Rozmiar kółek

37

23,3 cm

84 mm

38

23,8 cm

84 mm

39

24,5 cm

84 mm

40

25,2 cm

84 mm

41

26 cm

84 mm

42

26,6 cm

84 mm

43

27,2 cm

84 mm

44

27,9 cm

84 mm

45

28,7 cm

84 mm

46

29,4 cm

84 mm

Dane techniczne:

  • płoza: aluminium anodowane
  • łożyska: ABEC7 Carbon
  • kółka: 82A PU, 84 mm
  • zapięcia: klamra dwusekcyjna z zabezpieczeniem, rzep, sznurówki
  • norma EN 13843
Więcej informacji
Kolor zielony
Typ stały rozmiar
Łożyska ABEC-7 Carbon
Zapięcie sznurówka, klamra, rzep
Przeznaczenie rekreacyjne
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
Materiał płozy aluminium
Twardość kół 82 A
Materiał kół PU
Wymiar kół 84 mm