Poduszka do masażu i ćwiczeń równoważnych Spokey FIT SEAT MAT

W magazynie Wysyłamy w 24h
Tylko 5 pozostał
EAN
5902693210016
SKU
921001

Poduszka ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu jest łatwa do przechowywania. Optymalne rozwiązanie dla osób, które większość dnia spędzają siedząc.

59,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn: 5szt.

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Poniżej 10 szt.

Poduszka do masażu i ćwiczenia równowagi Spokey Fit Seat Mat to propozycja dla osób, które z racji trybu życia dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej np. w szkołach lub biurach. Wymusza tzw. „siedzenie dynamiczne” – stymuluje mikro-ruchy krążków międzykręgowych dzięki czemu odciąża i trenuje mięśnie i stawy kręgosłupa.

Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

Poduszka ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu jest łatwa do przechowywania. Optymalne rozwiązanie dla osób, które większość dnia spędzają siedząc. Wymusza tzw. „siedzenie dynamiczne” – stymuluje mikro-ruchy krążków międzykręgowych dzięki czemu odciąża i trenuje mięśnie i stawy kręgosłupa, co stanowi profilaktykę bólu kręgosłupa. Poduszka znajduje również zastosowanie podczas ćwiczeń równoważnych, koordynacji ruchowej oraz do masażu stóp.

Więcej informacji
Kolor szary
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Poduszka do masażu i ćwiczeń równoważnych Spokey FIT SEAT MAT