Konkursy

O nas

Zapraszamy do udziału w aktualnie trwających konkursach organizowanych przez firmę Spokey


KONKURS – „Spoko Misio”

 

Długi weekend trwa, a u nas zaczął się sezon na misie! 🙂 Zapraszamy Was do ZABAWY Z NAGRODAMI! Zwiedź naszą siedzibę i znajdź wszystkie Spokey-Misie. Przez najbliższy tydzień piszcie w komentarzach ile udało się Wam ich zlokalizować oraz gdzie jeszcze ulokowalibyście naszego pluszaka? Autorów TRZECH najkreatywniejszych odpowiedzi nagrodzimy naszymi rolkami SPOOX. Na pewno zachęcą Was do częstszego wychodzenia z domu! WSZYSCY uczestnicy dostaną kod rabatowy umożliwiający zakup produktów na stronie www.republikasportu.pl ze specjalną zniżką.
Nie zapomnijcie rozglądać się także po ścianach, gdzie już można podziwiać prace artysty Noriaki 🙂
Szukaj Spokey-Misiów: http://bit.ly/2poRAo7
(oznaczenia w wirtualnym spacerze „Z”- wejście do budynku, „0,1,2,3”- wnętrze budynku)

Zasady:
1. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod tym postem wpisać liczbę misi, które udało się zlokalizować oraz własny kreatywny pomysł gdzie jeszcze ulokowalibyście naszego pluszaka.
2. Polub nasz fanpage oraz udostępnij post konkursowy.
3. Nagrodą dla trzech autorów najkreatywniejszych odpowiedzi są rolki Spokey SPOOX (do wyboru w trzech kolorach, regulowane – zakres rozmiarów od 36 do 43). Specyfikacja produktu: https://www.spokey.pl/pl/product/spoox/
4. Każdy uczestnik konkursu otrzyma kod rabatowy umożliwiający zakup produktów na stronie www.republikasportu.pl ze specjalną zniżką.
5. Konkurs trwa od momentu opublikowania posta do niedzieli (07.05.2017), do godziny 23:59.
6. Lista laureatów zostanie opublikowana do 12.05.2017 w niniejszym poście. Zwycięzcy zostaną poproszeni o kontakt za pośrednictwem prywatnej wiadomości.

Pełny regulamin: TUTAJ

 

×
Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.