KOORDYNATOR DS. KLIENTÓW KLUCZOWYCH I SIECI (M/K)

Oferty pracy

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych na rynku hurtowym i detalicznym. Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów. Na przestrzeni lat zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania.
W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

 Nr ref. KKKS/07/17
Lokalizacja: Katowice

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Realizacja strategii sprzedażowej w przypisanym segmencie Klientów oraz w określonym zakresie (kanał B2B oraz sieci)
  • Profesjonalna obsługa Klientów, budowanie relacji z dotychczasowymi oraz nowymi Klientami
  • Monitorowanie i realizacja zamówień
  • Weryfikacja dostępności produktów
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Monitorowanie rynku, poziomu cen i działań konkurencji
  • Promowanie wizerunku firmy

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w dziale handlowym
  • Mile widziana znajomość branży sportowej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy z Klientami kanału B2B i sieciami sklepów
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel (warunek konieczny)
  • Dobra organizacja pracy, otwartość, komunikatywność, wychodzenie z inicjatywą, rzetelność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Gotowość do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

NASZA OFERTA:

  • Praca w znanej i prężnie rozwijającej się firmie, w dynamicznym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawy pakiet socjalny oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pełne przeszkolenie i wdrożenie stanowiskowe
  • Perspektywa długoterminowej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres:

praca@spokey.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Spokey Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-203) al. Roździeńskiego 188C, który przetwarza Pani/ Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/ Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz prawo ich aktualizacji lub żądania usunięcia na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.).