DYREKTOR DS. IMPORTU (M/K)

Oferty pracy

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych na rynku hurtowym i detalicznym. Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów. Na przestrzeni lat zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania.
W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

 Nr ref. DI/06/17
Lokalizacja: Katowice

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Efektywne zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Optymalizacja procesów zakupowych wg przyjętych założeń (tj. stały kontakt z obecnymi dostawcami, poszukiwanie nowych dostawców i alternatywnych produktów – głównie na rynkach azjatyckich, prowadzenie negocjacji handlowych)
  • Przygotowanie produktów do wprowadzenia do obrotu zgodnie z obowiązującym prawem m.in. dokumenty importowe, kody celne, ubezpieczenia, certyfikaty, inspekcje etc.
  • Obsługa spedycyjno – transportowa (organizacja dostaw, obsługi celnej, ubezpieczenie towarów i procesu likwidacji szkód transportowych, wybór rozwiązań logistycznych)
  • Udział w targach branżowych
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie (m.in. Zarząd, Handlowy, Rozwoju Produktów, Marketingu)

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Min. 3–letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w dziale importu, zakupów
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, handlowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Praktyczna znajomość zasad współpracy z agencjami celnymi
  • Znajomość norm i przepisów niezbędnych do prawidłowego znakowania towarów
  • Umiejętność zarządzanie procesami zakupowymi i relacjami z dostawcami
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Predyspozycje zawodowe rozumiane jako: wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie, umiejętność budowania długofalowych relacji handlowych, biznesowych i personalnych, dążenie do realizacji założonych celów, doskonała organizacja czasu pracy, wysoka kultura osobista

NASZA OFERTA:

  • Praca pełna wyzwań w znanej firmie, w dynamicznym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawy pakiet socjalny oraz niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Perspektywa długoterminowej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres:

praca@spokey.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Spokey Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-203) al. Roździeńskiego 188C, który przetwarza Pani/ Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/ Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz prawo ich aktualizacji lub żądania usunięcia na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.).