Klaudia Sobczyk
Klaudia Sobczyk
Mistrzyni Polski Nordic Walking, instruktor fitness Akademii Wychowania Fizycznego.

Od 19 lat budzi się i zasypia ze sportem. Jest licencjonowanym instruktorem wszystkich form fitnessu oprócz jogi cały, czas poszukuje nowych wyzwań. Jest trenerem personalnym, innowacyjnego treningu EMS, Nordic Walking, szkoleniowcem, mentorem. Właścicielka klubu fitness Galeria Fitnessu i sieci klubów Galeria Treningu EMS.

Twórczyni wielu autorskich programów związanych ze zdrowiem, sportem i fitnessem. Najważniejszy projekt: „Nie zostawiaj otyłości w domu” zmienił życie wielu ludzi z którymi pracowała. Od lat pracuje nad zmianą mentalności Polaków względem zdrowego stylu życia i odkrywaniem związanej z tym radości. Do jej klubu przychodzą matki z 3 miesięcznymi pociechami wychowując je od początku w duchu sportowym.

W poszukiwaniu nowych wyzwań trafiła na Nordic Walking. Starty w zawodach rozpoczęła w roku 2012, od samego początku co krok osiągając sukcesy. Dobrą passę przerwała kontuzja, jednak już w roku 2017 Klaudia planuje wrócić do czołówki. Jak sama mówi, ma nadzieję, że Nordic Walking stanie się dyscypliną olimpijską, dlatego planuje utrzymywać formę na najwyższym poziomie, tak by móc reprezentować nasz kraj na Igrzyskach.

OSIĄGNIĘCIA

1. miejsce – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2012
1. miejsce – Mistrzostwa Polski 2012
5. miejsce – Mistrzostwa Śląska 2012
wiele zwycięstw w zawodach i mistrzostwach na szczeblu lokalnym i w wojewódzkim

  • Filmy
  • Zdjęcia
×
Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.