Piłka penaut Spokey LOVA

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
5902693289050
SKU
928905
Spokey LOVA to piłka do w kształcie fasolki - orzeszka, która stanowi doskonałe wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych oraz przy rehabilitacji.
64,99 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z 29 sztuk(i)

Piłka w kształcie fasolki to doskonały wybór do domowego treningu i rehabilitacji. Została stworzona do korygowania wad postawy. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey LOVA to piłka, która stanowi doskonałe wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych. Ćwiczenia z LOVĄ, które pozornie wyglądają na łatwe, mogą przynosić bardzo duże efekty!

Idealne podczas rehabilitacji i domowych ćwiczeń

Wykorzystanie piłki w kształcie orzeszka Spokey LOVA jest doskonałym sposobem na wzmocnienie większości mięśni, poprawy kondycji i urozmaicenia treningu. Ćwiczenia z piłką są idealne dla każdego - proste do wykonania dla początkujących, niewymagające intensywności dla seniorów i doskonałe dla osób po kontuzjach i urazach. Z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas rehabilitacji - wzmacnia mięśnie w okolicach kręgosłupa oraz poprawia krążenie krwi.

Przyjaciel domowego treningu

Ćwiczenia ze Spokey LOVA są idealne dla każdego, bez względu od aktualnej formy, wytrenowania czy wieku! Można je wykonywać w domu - wystarczy odrobina wolnego miejsca. Co więcej, taki trening nie obciąża stawów, poprawia równowagę i wzmacnia mięśnie. Doskonale spisze się także podczas medytacji oraz tonowania. Czego chcieć więcej? 

Jakość i technologia

Piłka penaut Spokey LOVA posiada profil, który zapewnia ruch tylko w jednym kierunku, co zapewnia większą stabilność od standardowych piłek. Jest bezpieczniejsza dla najmłodszych użytkowników i seniorów. 

Więcej informacji
Kolor szary
Cechy dodatkowe podwójna
Średnica 90 x 45 cm
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.