Piłka nożna Spokey RAZOR

Brak w magazynie
EAN
SKU
c_920056
Piłka nożna Spokey RAZOR przygotowana została dla tych, którzy lubią się wyróżniać. Niebanalna kolorystyka i ciekawy wzór sprawiają, że jest ona jedyna w swoim rodzaju.
rabat

Piłka nożna Spokey RAZOR rozmiar 5

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce. Gry zespołowe sprawiają, że człowiek nie czuje zmęczenia co w efekcie przynosi wiele korzyści. Poprawa wytrzymałości, szybkości, siły czy koordynacji ruchowej to tylko kilka z nich. Odkryj magię piłki nożnej z modelem Spokey RAZOR!

Unikalny design

Piłka nożna Spokey RAZOR przygotowana została dla tych, którzy lubią się wyróżniać. Niebanalna kolorystyka i ciekawy wzór sprawiają, że jest ona jedyna w swoim rodzaju. Wiemy, że dobrze jest się wyróżniać, dlatego szczególną wagę przykładamy do dopracowanego designu. 

Przemyślana konstrukcja - trwałość i jakość

Dzięki zastosowaniu skóry syntetycznej, wzmocnionej termoplastycznym poliuretanem piłka ma wysoką wytrzymałość. Dodatkowo, zastosowanie poliuretanu ogranicza absorpcję wody oraz zwiększa elastyczność powłoki zewnętrznej piłki, zapewniając równocześnie jej dobre odbicie. Ręczne szycie oraz staranne wykończenie sprawia, ze jest to model chętnie wybierany przez amatorów piłki nożnej. Trzy wysokiej jakości warstwy sprawiają, że produkt jest trwały i odporny na zmienne warunki atmosferyczne.

Dodatkowo - na pewno ją wygodnie napompujesz

Piłki Spokey mogą być pompowane zarówno przy użyciu pompki, jak i kompresora. Aby uzyskać najlepsze odbicie piłki, napompuj ją zgodnie z informacją zamieszczoną w okolicy wentyla lub na opakowaniu.

Więcej informacji
Kolor niebieski
Typ piłki do piłki nożnej
Rozmiar 5
Materiał TPU
Liczba paneli 8
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Piłka nożna Spokey RAZOR
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.