Piłka nożna Spokey MBALL PRO

Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał
EAN
SKU
c_927674

W modelu MBALL PRO  dominuje ciemny motyw, wzbogacony wyrazistymi dodatkami. Mocne akcenty kolorystyczne nadają piłce niepowtarzalnego charakteru.

rabat

Piłka nożna Spokey MBALL PRO

Dla większości z nas piłka nożna to sport narodowy.  Chętnie grają w nią  maluchy na przydomowych boiskach i starsze dzieci na orlikach. Wspólna zmagania na boisku uczą pracy w grupie, rozwijają  koordynację ruchową, pomagają przełamywać nieśmiałość.

Piłka nożna Spokey MBALL PRO przygotowana została z myślą o fanach piłki nożnej. Wyjątkowy design sprawi, że gra wskoczy na jeszcze wyższy poziom!

Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały odpowiedniej jakości.

Wiemy, że dobrze jest się wyróżniać, dlatego szczególną wagę przykładamy do dopracowanego designu. W modelu MBALL PRO  dominuje ciemny motyw, wzbogacony wyrazistymi dodatkami. Mocne akcenty kolorystyczne nadają piłce niepowtarzalnego charakteru.

Emocje #wSpokeyStylu

Piłka wykonana została z wytrzymałego materiału sztucznego (PVC), doskonale nadaje się do codziennej gry i treningów na boiskach trawiastych. Zastosowanie 32 paneli piłki gwarantuje wytrzymałość łączenia. 

Piłka Spokey MBALL PRO przygotowana została w rozmiarze 5 - wykorzystywanym podczas profesjonalnych meczów: obwód optymalnie napompowanej piłki wynosi 690 mm +/- 10 mm, a jej waga: 385 g +/- 15 g. Dzięki temu będzie ona optymalna zarówno dla młodszych, jak i starszych fanów piłki nożnej.

Piłki Spokey mogą być pompowane zarówno przy użyciu pompki, jak i kompresora. Aby uzyskać najlepsze odbicie piłki, napompuj ją zgodnie z informacją zamieszczoną w okolicy wentyla lub na opakowaniu.

 

PRZEZNACZENIE

Piłka przeznaczona do gry na boiskach trawiastych.

Więcej informacji
Kolor pomarańczowy
Typ piłki standardowa, do piłki nożnej
Rozmiar 5
Łączenie szyta maszynowo
Materiał PVC
Liczba paneli 32
Dętka lateksowa