Plecak rowerowy (5 l) z odblaskami i miejscem na bukłak czarny Spokey OTARO

Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5902693285977
SKU
928597

OTARO został wyposażony w elementy odblaskowe poprawiające widoczność po zmroku. Jest to szczególnie ważne podczas marszu czy jazdy na rowerze w miejscach słabo oświetlonych i po poboczach dróg. 

99,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Plecak rowerowy Spokey OTARO:

 • to 5-litrowy niezbędnik każdego rowerzysty - pozwala zachować aerodynamiczną sylwetkę, co jest niezwykle ważne podczas kolarstwa,
 • posiada elementy odblaskowe poprawiające widoczność po zmroku,
 • jest przygotowany do użycia bukłaka z wodą,
 • został wykonany w technologii rip-stop, która zapobiega rozdzieraniu i niszczeniu się materiału.

Spokey OTARO to plecak, który pozwala zachować aerodynamiczną sylwetkę, co jest niezwykle ważne podczas jazdy na rowerze. Z nim wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy będziesz mieć zawsze pod ręką w trakcie przeróżnych aktywności fizycznych, wycieczki czy rodzinnego pikniku. Otaro został przygotowany do użycia bukłaka z wodą, dzięki czemu w łatwy sposób sięgniesz po napój bez konieczności ściągania plecaka! Ale to nie wszystkie udoskonalenia plecaka rowerowego Spokey.

 

Przygotowany do użycia bukłaka z wodą

Plecak rowerowy Spokey OTARO pozwala wygodnie zapakować rzeczy niezbędne podczas krótkiego wypadu: uporządkujesz je dzięki komorze głównej oraz mniejszej kieszeni na froncie. Obie posiadają wygodny i długi zamek błyskawiczny. Do dyspozycji pozostaje również mocowanie na kask. Ale tym, co decyduje o użyteczności plecaka OTARO, jest miejsce na bukłak z wodą, np. 1,5 litrowy Spokey OASIS, z którym w łatwy sposób sięgniesz po napój bez konieczności ściągania plecaka

Aerodynamiczna sylwetka z lekkim i wytrzymałym plecakiem rowerowym

OTARO to plecak stworzony z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odporność na zniszczenia, podarcie i działanie niesprzyjających warunków. Technologia rip-stop zapobiega rozdzielaniu i niszczeniu się materiału. Jednak OTARO jest nie tylko wytrzymały, ale także lekki! Kształt plecaka pozwala zachować aerodynamiczną sylwetkę, co jest niezwykle ważne podczas jazdy na rowerze. Optymalna pojemność (5 litrów), system nośny pozwalający swobodnie rozłożyć obciążenie oraz dostosować regulację do własnych potrzeb to cechy, które wyróżniają plecak i zapewniają komfort jazdy na rowerze. 

 

Widoczny także po zmroku

OTARO został wyposażony w elementy odblaskowe poprawiające widoczność po zmroku. Jest to szczególnie ważne podczas marszu czy jazdy na rowerze w miejscach słabo oświetlonych i po poboczach dróg. 

 

Dane techniczne:

 • materiał: poliester ripstop
 • pojemność: 5 l
 • wymiary: 42 x 25 x 12 cm
 • pas biodrowy i piersiowy
 • kieszeń frontowa
 • mocowanie na kask
 • elementy odblaskowe
 • przygotowany do użycia bukłaka z wodą
Więcej informacji
Kolorczarny
Cechy dodatkoweelementy odblaskowe, pas biodrowy i piersiowy, kieszeń na bukłak z wodą
Pojemność5 l
Wymiar 42 x 25 x 12 cm
Materiałpoliester
System nośnyregulowany
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Plecak rowerowy (5 l) z odblaskami i miejscem na bukłak czarny Spokey OTARO