Obciążenie żeliwne Spokey SINIS

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
SKU
c_84416
Obciążenia żeliwne Spokey Sinis to optymalne uzupełnienie sztang (gryfów).
Już od 21,99 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z sztuk(i)

OBCIĄŻENIA ŻELIWNE SPOKEY SINIS

Obciążenia żeliwne Spokey Sinis to optymalne uzupełnienie sztang (gryfów). Wykonanie z bardzo wytrzymałego materiału zapewnia długi okres używalności.  

Efekty ćwiczenia z obciążeniami

Obciążenia na sztangę są nieodłącznym elementem treningu siłowego. Wbrew pozorom, obciążenia mogą być niezależnym akcesorium do ćwiczeń, przed wejściem na rynek kettlebelli, to one służyły do treningu funkcjonalnego. Najbardziej popularną formą jest jednak wykorzystanie obciążeń wraz ze sztangą.

Trening #wSpokeyStylu

W obciążeniach Sinis zastosowano specjalny frez w środkowej części, ułatwiający podnoszenie i przenoszenie obciążeń. Model dostępny w wielu wariantach wagowych, pozwalających na złożenie zestawu obciążeń optymalnie dostosowanego do typu i intensywności treningu.

Jakość i wygoda użytkowania

Obciążenia przeznaczone do ćwiczeń w domu. W trakcie treningu z obciążeniami pracują mięśnie całego ciała. W zależności od wykonywanych ćwiczeń mocniej aktywowane mogą być mięśnie górnej lub dolnej części ciała, pleców oraz brzucha, dzięki czemu następować może redukcja tkanki tłuszczowej, wzmocnienie masy mięśniowej oraz poprawa kondycji.

Więcej informacji
Kolor czarny
Tolerancja wagi +/- 5%
Średnica otworu 28/29 mm
Materiał żeliwo
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Obciążenie żeliwne Spokey SINIS
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.