Obciążenia na rzep Spokey COM FORM IV 1kg

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
5902693209119
SKU
920911
Na zestaw składają się 2 obciążenia o tej samej wadze. Dzięki temu można ćwiczyć trzymając je w obu dłoniach, lub zwiększyć intensywność poprzez przełożenie obu do jednej.
46,69 zł brutto
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z 34 sztuk(i)

Obciążenia na rzep Spokey COM FORM IV 1 kg

Spokey Cross-Form IV to bardzo ciekawa alternatywa wzbogacenia treningu. Jest  to produkt, który ma za zadanie przynieść lepsze efekty z ćwiczeń, które wykonywaliśmy do tej pory. 

Wygoda

Obciążenia wyposażone w specjalny otwór na kciuku oraz zapinane na rzep umożliwiający wygodne i stabilne zamocowanie ich w trakcie ćwiczeń. Dzięki wypełnieniu piaskiem, obciążenia są elastyczne na tyle, by łatwo dostosować się do kształtu nadgarstka.

Wybierz odpowiednie obciążenia

Na zestaw składają się 2 obciążenia o tej samej wadze. Dzięki temu można ćwiczyć trzymając je w obu dłoniach, lub zwiększyć intensywność poprzez przełożenie obu do jednej. Dostępność w 3 różnych wagach (od 0,5 do 1,5 kg) sprawia, iż użytkownik sam może wybrać obciążenie optymalnie dostosowane do swoich celów treningowych.

Materiały

Warstwę wierzchnią stanowi neopren, którego właściwości dodatkowo wpływają na aktywność organizmu – dzięki podniesieniu temperatury ciała, poprawiają krążenie krwi. Zapinanie na rzep jest jednym z najbardziej trwałych mocowań. Poprawnie zapięty charakteryzuje się bardzo dużą niezawodnością.

Więcej informacji
Kolor zielony
Materiał neopren
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Obciążenia na rzep Spokey COM FORM IV 1kg
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.