Obciążenie żeliwne Spokey SINIS DRIVE

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
SKU
c_928982
Wykonane w Polsce obciążenie żeliwne, które idealnie sprawdzi się podczas treningu siłowego!
Już od 0,00 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z sztuk(i)

Spokey SINIS DRIVE to najwyższej jakości, wykonane w Polsce obciążenie żeliwne, które idealnie sprawdzi się podczas treningu siłowego!

Doskonałe uzupełnienie sztang (gryfów)

Wykonana z najlepszej jakości żeliwa kierownica może zostać umocowana na gryfie o dopasowanej średnicy otworu, co sprawia, że obciążenie podczas ćwiczeń wzrasta i pozwala dostosować trening do indywidualnego zapotrzebowania. Opracowany przez profesjonalistów kształt to pewność praktycznych, bezpiecznych i optymalnych ćwiczeń. Ponadto specjalnie zastosowane frezy ułatwiają podnoszenie i przenoszenie obciążeń. Są doskonałym wyborem zarówno dla rozpoczynających przygodę z treningiem siłowym, jak i zaawansowanych sztangistów.

Domowy trening #wSpokeyStylu

Podczas ćwiczeń z obciążeniami żeliwnymi pracują mięśnie całego ciała, m.in. dwugłowe i czworogłowe uda, łydki, pośladki, mięśnie ramion, pleców, brzucha czy obręczy barkowej. W zależności od wykonywanego treningu, mocniej aktywowane mogą być mięśnie górnej lub dolnej części ciała, dzięki czemu można postawić na redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie masy mięśniowej, a przy okazji poprawić własną kondycję.

Spokey SINIS DRIVE jest dostępny w wielu wariantach wagowych, co daje swobodę złożenia zestawu obciążeń optymalnie dopasowanego do indywidualnego typu i intensywności treningu.

Więcej informacji
Kolor czarny
Tolerancja wagi +/- 5%
Średnica otworu 2,85 cm
Materiał żeliwo
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.