Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5905339410511
SKU
941050

Najważniejsze zalety:

 • moduł słoneczny, dzięki któremu można ładować smartfony, tablety, smartwatche, kamery czy laptopy za pomocą portu USB,
 • pas biodrowy, boczne troki do przymocowania kijków trekkingowych czy karimaty,
 • pojemność 35 litrów,
 • elementy odblaskowe.
449,98 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Plecak turystyczny Spokey MOUNTAIN SOLAR:

 • jest doskonały podczas długich wypraw, weekendowych wyjazdów i górskich przygód - posiada dwie komory główne, dodatkowe kieszenie i pojemność aż 35 litrów,
 • został wyposażony w elementy odblaskowe dla zwiększenia bezpieczeństwa w każdych warunkach,
 • posiada odpinany moduł słoneczny, dzięki któremu można ładować smartfony, tablety, smartwatche, kamery czy laptopy za pomocą portu USB w przyjazny dla środowiska sposób - energią słoneczną,
 • dla maksymalnego komfortu podczas każdej wycieczki jest wyposażony w pas biodrowy, boczne troki do przymocowania kijków trekkingowych czy karimaty, podręczną kieszonkę przednią na zamek oraz kieszeń do zabezpieczenia i przechowywania panelu solarnego.

Wycieczki górskie i długie wyprawy piesze są wyzwaniem i sprawdzianem nie tylko dla nas, ale i dla sprzętu turystycznego. Wytrzymałość materiałów i funkcjonalność produktu nabierają tu dużego znaczenia, a zwłaszcza, gdy w grę wchodzi niezbędny element każdej podróży, czyli plecak. Model Spokey MOUNTAIN SOLAR spełni wszystkie potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników outdooru! Z pojemnością 35 litrów pomieści wszelkie potrzebne rzeczy, a z nowoczesnymi technologiami, między innymi funkcją ładowania urządzeń elektrycznych za pomocą panelu solarnego, będzie niesamowicie przydatny! 

 

Plecak podróżny z panelem słonecznym

Z plecakiem turystycznym MOUNTAIN SOLAR nie musisz martwić się o zabieranie ze sobą ciężkich power banków, by mieć pewność, że Twój sprzęt pozostanie naładowany. Wystarczy ekologiczny panel solarny, który wykorzystuje energię słoneczną do ładowania urządzeń za pomocą portu USB. Dzięki niemu naładujesz telefon, laptop, tablet, smartwatch czy kamerę podczas wędrówki. Przy bezchmurnych warunkach i dużym nasłonecznieniu, naładujesz baterię smartfona do pełna w około 7-8 godzin. Panel korzysta z energii Słońca nawet w pochmurne dni. Może być wykorzystywany także bez plecaka: nie są ze sobą stale połączone.

 

Pojemność i komfort użytkowania

Pojemność plecaka z panelem solarnym - 35 litrów - pozwala na wygodne spakowanie rzeczy niezbędnych podczas kilkudniowej wyprawy lub weekendowej wycieczki. Co więcej, zastosowany system nośny i pas biodrowy pozwala swobodnie rozłożyć obciążenie i dostosować regulację do własnych potrzeb. A dla miłośników Nordic Walking i chodzenia z kijami trekkingowymi, plecak turystyczny MOUNTAIN SOLAR jest wyposażony w boczne troki do przymocowania ich lub karimaty i bezpiecznego transportowania. Dzięki temu użytkownik cieszy się komfortem wolnych rąk. 

Jakość i technologia

Plecak górski z ładowarką solarną został stworzony z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają wszechstronność oraz odporność na zniszczenia i działanie niesprzyjających warunków. Dzięki nim MOUNTAIN SOLAR jest jednocześnie wytrzymały i lekki. Plecak podróżny został wyposażony w dwie komory główne oraz wiele dodatkowych kieszeni i schowków, ułatwiających rozdzielenie i uporządkowanie wszelkich przydatnych akcesoriów. Posiada także specjalną kieszeń na panel solarny - można go złożyć i zabezpieczyć, gdy jest nieużywany.

Widoczny także po zmroku

Plecak górski MOUNTAIN SOLAR jest wyposażony także w elementy odblaskowe poprawiające widoczność po zmroku. Jest to szczególnie ważne podczas marszu w miejscach słabo oświetlonych i po poboczach dróg.

 

Dane techniczne:

 • materiał: Polyester, lining: Polyester
 • waga: 1.3kg
 • wymiary 300 x 190 x 540 mm
 • pojemność: 35L
 • panel solarny: 2 szt. 4W/6V
 • możliwość składania panelu solarnego: tak
 • wbudowany port USB
 • wymiary panelu solarnego: 220 x 150 mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: