Zestaw hantli sześciokątnych Spokey MONSTER 2x 4 kg

Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5905339440457
SKU
944045

Najważniejsze zalety:

  • dwie jednakowe hantle (2x 4 kg)
  • sześciokątny kształt
  • do treningu fitness, aerobiku, joggingu, ćwiczeń ogólnorozwojowych i nie tylko
79,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Zestaw hantli sześciokątnych Spokey MONSTER 2x4 kg:

  • posiadają sześciokątny kształt, który zapewnia stabilność podczas wykonywania różnych ćwiczeń, np. pompek z użyciem hantli oraz redukuje poruszanie się obciążeń po powierzchni,
  • to dwa jednakowe ciężarki doskonałe do treningu fitness, aerobiku, joggingu, ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz jako wstęp do pracy z wyższymi obciążeniami.

Jeśli szukasz sprzętu sportowego, który podniesie poziom i jakość Twojego domowego treningu, idealnym wyborem będzie zestaw hantli Spokey MONSTER. Wykorzystując obciążenia do ćwiczeń, osiągniesz wymarzone efekty - wzmocnisz mięśnie, poprawisz kondycję czy pozbędziesz się zbędnych kilogramów.  

Stworzone do domowego treningu fitness

Dwie hantle Spokey MONSTER najlepiej sprawdzą się w celach kształtowania różnych partii mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem rąk i bicepsów. Gama możliwych do wykonywania z nimi ćwiczeń jest jednak znacznie bardziej szeroka! Są doskonałym wyborem do treningu fitness, aerobiku, joggingu, ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz jako wstęp do pracy z wyższymi obciążeniami. MONSTER zostały przygotowane w różnych wersjach wagowych i kolorystycznych, dzięki możesz swobodnie dostosować je do własnych potrzeb i aktualnej formy.

Ćwiczenia z prawdziwą pasją

MOSTER zostały przygotowane w klasycznej bryle z szerokim, wygodnym miejscem na dłoń. Sześciokątny kształt zapewnia stabilność podczas wykonywania np. pompek z użyciem hantli, ale także sprawia, że obciążenia nie będą swobodnie przemieszczać się po podłodze.

Niezbędnik każdej siłowni

Hantle to uniwersalny pomocnik codziennego treningu - są podstawą każdej domowej siłowni. Dają nam niezliczone możliwości, gdyż pozwalają dostosować rodzaj oraz jakość treningu do naszych oczekiwań, predyspozycji i możliwości! Spokey MONSTER zostały zaprojektowane tak, by doskonale prezentować się w domowej siłowni. Unikalne kolory i nowoczesny design przyciągają wzrok z daleka, więc gdy tylko na nie spojrzysz, nie będziesz mógł się powstrzymać przed rozpoczęciem treningu.

 

Dane techniczne:

  • materiał: cement, PVC
  • w zestawie: 2x 4 kg

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw hantli sześciokątnych Spokey MONSTER 2x 4 kg