Masażer ręczny - linowy Spokey LUAN

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
5902693289135
SKU
928913
Specjalnie zaprojektowane wałki z elementami masującymi przyniosą ukojenie w przypadku zmęczonych i napiętych mięśni.
49,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn: 469szt.

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Wyjątkowy masażer ręczny linowy Spokey LUAN to niezawodne urządzenie do samodzielnego masażu ręcznego. Specjalnie zaprojektowane wałki z elementami masującymi przyniosą ukojenie w przypadku zmęczonych i napiętych mięśni. 

Twój indywidualny masażysta

LUAN został skonstruowany tak, aby każdy mógł skorzystać z jego właściwości samodzielnie - długie uchwyty sprawią, że dosięgniesz i wymasujesz każde miejsce na swoim ciele. Wykonywane z jego wykorzystaniem ćwiczenia przynoszą ogromne korzyści zdrowotne, m.in. zwiększają przepływ krwi, zwiększają zakres ruchów, uśmierzają ból oraz zmniejszają ryzyko obciążeń i kontuzji!

Dostosowany do Twoich potrzeb

Regenerujący masażer ręcznie LUAN doskonale sprawdzi się zarówno podczas rozgrzewki, jak i po wykonanych ćwiczeniach. Przyspiesza regenerację masowanych mięśni oraz w przyjemny sposób je rozluźnia. Jest bardzo prostym przyrządem w użytkowaniu, który diametralnie zmienia oblicze treningu i kondycję naszych mięśni. Zastosowanie wałka urozmaica ćwiczenia, pozwala zaangażować różne partie ciała. Działa wspomagająco przy treningu wzmacniającym plecy, brzuch, nogi, a jego struktura sprawia, iż równolegle z masażem użytkownik korzysta z delikatnych lub intensywnych ćwiczeń. 

Korzystanie z masażera ręcznego linowego Spokey LUAN jest dziecinnie proste! Wystarczy usiąść wygodnie i rozluźnić mięśnie. Następnie rozciągnąć urządzenie za pomocą uchwytów i położyć go na partii ciała, którą pragniemy wymasować. Wówczas rozpoczynamy energiczne przesuwanie masażera, delikatnie dociskając go do powierzchni ciała.

 

Więcej informacji
Kolor niebieski
Cechy dodatkowe z wypustkami
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Masażer ręczny - linowy Spokey LUAN