Łyżworolki regulowane dziecięce 4w1 Spokey QUATTRO

Brak w magazynie
EAN
SKU
c_929196
Łyżwy, rolki, wrotki i rolko-wrotki w jednym? Poznaj QUATTRO - praktyczne rozwiązanie dla najbardziej wymagających małych sportowców!

Praktyczne rozwiązanie na każdą pogodę!

Rolki, wrotki, rolko-wrotki i łyżwy hokejowe w jednym? Dlaczego nie! Spokey QUATTRO to nowoczesne rozwiązanie, z którego będziesz mógł korzystać cały rok.  Łyżwy posiadają wymienną płozę, dzięki której możesz korzystać z QUATTRO w czterech konfiguracjach: rolki (4 kółka w rzędzie), rolko-wrotki (2 kółka w rzędzie z przodu, tylne ustawione po bokach płozy), wrotki (kółka po bokach płozy) oraz jako łyżwy, z płozą hokejową wykonaną ze stali. Dzięki konstrukcji stworzonej z połączenia materiałów tekstylnych oraz kompozytu, but zapewnia użytkownikowi pełnię komfortu nie tracąc jednocześnie sztywności. But wyposażony został w sznurówki, rzep oraz klamrę. Łyżwy 4w1 to doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które dopiero stawiają pierwsze kroki na łyżwach, a wiosną czy latem zapragną spróbować swoich sił na rolkach czy wrotkach.

Wartościowy trening i radość w jednym

Podczas jazdy na łyżwach pracuje całe ciało – żeby utrzymać równowagę, musisz pracować zarówno nogami, jak i rękami, w związku z czym wzmacniasz obręcz barkową, ramiona i ręce. Jazda na łyżwach nie tylko poprawi kondycję fizyczną, ale także wpłynie korzystnie na koordynację ruchów oraz samopoczucie i odporność. Jednak co najważniejsze - jazda na łyżwach, rolkach czy wrotkach to doskonała zabawa!

 

UWAGA: WYBIERAJĄC ROZMIAR PROSZĘ KIEROWAĆ SIĘ PONIŻSZĄ TABELĄ ROZMIARÓW. 

 

TABELA ROZMIARÓW:

rozmiar 30 - 33 - długość wkładki 18,5 - 21,5 cm

rozmiar 34 - 37 - długość wkładki 21,5 - 24,5 cm

rozmiar 38 - 41 - długość wkładki 24,5 - 26,5 cm

 

Więcej informacji
Kolor niebieski
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łyżworolki regulowane dziecięce 4w1 Spokey QUATTRO
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.