Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5902693289074
SKU
928907

Wykonywanie masażu przed i po treningu sprawia, że mięśnie działają płynniej. Wykorzystywanie do niego wałka fitness Spokey LUCA przynosi niezliczone korzyści zdrowotne - zwiększa przepływ krwi, zakres ruchów oraz zmniejsza ryzyko obciążeń i kontuzji.

Dowiedz się więcej o filozofii ECO w Spokey

157,49 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Wałek fitness z ekologicznych materiałów Spokey LUCA:

  • został wykonany w 75% z pianki EVA i w 25% z surowców naturalnego pochodzenia, takich jak łuski ryżu i bambus, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na odkształcenia,
  • to niezastąpiony element przed i po treningu - doskonale rozluźnia mięśnie,
  • działa wspomagająco przy treningu wzmacniającym plecy, brzuch nogi i inne partie ciała.

Dowiedz się więcej o filozofii ECO w Spokey

Wykonywanie masażu przed i po treningu sprawia, że mięśnie działają płynniej. Wykorzystywanie do niego wałka eco fitness Spokey LUCA przynosi niezliczone korzyści zdrowotne - zwiększa przepływ krwi, zakres ruchów oraz zmniejsza ryzyko obciążeń i kontuzji.

 

Rozluźnij swoje mięśnie

Roller to powinien stanowić nieodzowny element każdego treningu. Stosowany podczas rozgrzewki czy po wykonanych ćwiczeniach przyspieszy regenerację masowanych mięśni, co diametralnie wpływa na formę całego ciała. Stosowanie wałka wykonanego z ekologicznych materiałów Spokey LUCA urozmaica ćwiczenia i pozwala zaangażować różne partie mięśni. Działa wspomagająco przy treningu wzmacniającym plecy, brzuch, nogi, a jego struktura sprawia, iż równolegle z ćwiczeniami użytkownik korzysta z delikatnego lub intensywnego masażu. Twoje mięśnie się rozluźnią, a trening stanie się przyjemnością!

 

Połączenie pianki EVA i ekologicznych surowców

Roller eko do masażu Spokey LUCA jest bardzo wytrzymały oraz odporny na odkształcenia. A wszystko dlatego, że został wykonana w 75% z pianki i w 25% z surowców naturalnego pochodzenia (łusek ryżu i bambusa). Dzięki temu jest jednocześnie lekki i przyjemny w użytkowaniu. Wewnętrzna strona wałka stanowi częściowo poddane recyklingowi tworzywo ABS. Wybierając eko wałek fitness Spokey LUCA, stawiasz na środowisko!

 

Więcej informacji
Cechy dodatkowez wypustkami
Wymiary33 x 13 cm
Materiał25% surowce naturalne (łuski ryżu, bambus), 75% EVA, tworzywo ABS
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: