LEAF Pasek do jogi PK

Brak w magazynie
EAN
5902693298861
SKU
929886

Najważniejsze zalety:

  • taśma do ćwiczeń
  • metalowe klamry do regulacji długości
  • najlepsze wsparcie do wykonywania asan i utrzymania właściwej pozycji
24,98 zł brutto
rabat

Pasek do jogi i ćwiczeń Spokey LEAF:

  • to najlepsze wsparcie podczas wykonywania asan i utrzymywania pozycji w trakcie ćwiczeń,
  • pomaga zwiększyć zakres naszego ruchu,
  • posiada dwie metalowe klamry umożliwiające regulację paska do potrzebnej długości.

Pas Spokey LEAF to najlepszy pomocnik do rozpoczęcia przygody z jogą i ćwiczeniami rozciągającymi. Jest przeznaczony głównie dla początkujących użytkowników, którzy potrzebują wsparcia przy zwiększeniu zakresu ruchu, gdyż stanowi przedłużenie naszych rąk. Taśma świetnie sprawdza się przy pogłębianiu i korygowaniu pozycji. Może być wykorzystywana także podczas przeróżnych ćwiczeń, m.in. w trakcie rozciągania grzbietów stóp.

Rozpocznij swoją przygodę z jogą

Praktyka jogi pozytywnie wpływa na nasze ciało, motywując do rozciągania i podwyższania wydolności organizmu. Pozwala również znaleźć chwilę dla siebie – wyciszyć się, zrelaksować i odnaleźć równowagę. Pasek do jogi Spokey LEAF działa wspomagająco w trakcie wszystkich ćwiczeń rozciągających. Szeroka taśma została wykonana z niezwykle wytrzymałego poliestru. Umożliwia pewne i stabilne trzymanie w trakcie treningu. Podwójne metalowe klamry pełnią funkcję regulatorów, z którymi optymalnie dostosujesz długość paska do własnych potrzeb. 

Wykorzystanie pasa do jogi 

Taśma do ćwiczeń Spokey LEAF to element, którego zadaniem jest ułatwienie wykonywania asan oraz zapewnienie wsparcia podczas utrzymywania pozycji. Dzięki niej zachowasz wymaganą elastyczność ciała, którą bardzo trudno osiągnąć na samym początku przygody z jogą. Pasek yoga strap jest kluczowy w trakcie treningu – pomaga wzmacniać stawy i zwiększa zakres naszego ruchu. Dzięki temu bez nadmiernego wysiłku możesz powiększać zakres własnych ruchów. 

Dane techniczne:

  • materiał: poliester
  • rozmiar: 183 x 3,8 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LEAF Pasek do jogi PK