Końcówki do kijów nordic walking Spokey CHICK II

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
5902693279433
SKU
927943
Końcówki Spokey CHICK przygotowane zostały z myślą o osobach korzystających z kijów Nordic Walking. W celu zabezpieczenia grotu kija należy zakładać je w trakcie marszu po twardym podłożu (beton, asfalt).
9,38 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z 167 sztuk(i)

KOŃCÓWKI DO KIJÓW NORDIC WALKING SPOKEY CHICK

Spędzaj czas aktywnie. Sprzęt oferowany przez Spokey towarzyszyć Ci będzie podczas górskich wędrówek, campingów, miejskich wycieczek. Wykorzystasz go również w chwilach relaksu, na plaży czy podczas pikniku.

Nordic Walking

Nordic Walking jest sportem, którego popularność rośnie z roku na rok. Początkowo był on elementem letniego treningu narciarzy biegowych (stąd specyficzna technika chodzenia), szybko jednak zyskał popularność wśród osób niebędących sportowcami. W trakcie marszu pobudzane są mięśnie całego ciała, zaś sama technika chodu pozwala odciążyć stawy, co sprawia, iż korzystać z niego mogą również osoby starsze i budujące swoją kondycję.

Końcówki Spokey CHICK przygotowane zostały z myślą o osobach korzystających z kijów Nordic Walking.  W celu zabezpieczenia grotu kija należy zakładać je w trakcie marszu po twardym podłożu (beton, asfalt).

Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

Nordic Walking #wSpokeyStylu

Końcówki wykonane zostały z wytrzymałego materiału: gumy TPR o obniżonej ścieralności. Zapewnia to skuteczne zabezpieczenie grotu oraz długą żywotność produktu.

 

Parametry

Materiał - guma TPR

Średnica - 11 mm

Więcej informacji
Kolor czarny
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.