Końcówki na mokrą nawierzchnię i błoto do kijów trekkingowych i nordic walking Spokey CALLUS

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
5902693299042
SKU
929904

Osłony grotu Spokey TREK to sprawdzony model, który zwiększa przyczepność, zapobiega ślizganiu się kijów trekkingowych, jak i Nordic Walking. Zabezpiecz swoje ulubione kijki końcówkami wykonanymi z wytrzymałej gumy TPR o obniżonej ścieralności. Zastosowanie takiego materiału zapewnia doskonałą ochronę oraz ich długą żywotność. 

16,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Końcówki do kijów trekkingowych i nordic walking Spokey CALLOUS II:

  • są idealnym wyborem w trakcie poruszania się po mokrym i błotnistym podłożu,
  • pasują zarówno do kijów nordic walking, jak i trekkingowych (średnica otworu 11 mm),
  • zostały wykonane z wytrzymałej gumy TPR o obniżonej ścieralności,
  • zapobiegają ślizganiu się kijków i doskonale zabezpieczają groty.

Nordic Walking i trekking to aktywności, których popularność rośnie z roku na rok. W końcu wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć to dobre chęci oraz oczywiście kije, które będą trwałe, niezawodne i zapewnią wygodę użytkowania podczas krótkich, jak i dłuższych wędrówek. Aby cieszyć się swoim ulubionym wsparciem podczas marszu przez wiele sezonów, na groty warto zakładać końcówki, które je zabezpieczają. Co więcej, takie osłonki zapobiegają ślizganiu się kijów na przeróżnych nawierzchniach. To bardzo ważne, zwłaszcza, gdy poruszamy się po mokrym i błotnistym terenie. Bądź gotowy do marszu w każdych warunkach i postaw na specjalistyczne gumowe osłony grotów Spokey CALLOUS II.

Końcówki zabezpieczające grot mokre nawierzchnie i błoto

Osłony grotu Spokey CALLOUS II to sprawdzony model, który zwiększa przyczepność, zapobiega ślizganiu się kijów trekkingowych, jak i Nordic Walking. Zabezpiecz swoje ulubione kijki końcówkami wykonanymi z wytrzymałej gumy TPR o obniżonej ścieralności. Zastosowanie takiego materiału zapewnia doskonałą ochronę oraz ich długą żywotność. 

 

Dane techniczne: 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Końcówki na mokrą nawierzchnię i błoto do kijów trekkingowych i nordic walking Spokey CALLUS