Kij do unihokeja Spokey AVID II

Brak w magazynie
EAN
SKU
c_920086

Kije Spokey AVID wykonane  z poliwęglanu są lekkie i ergonomiczne. Świetnie sprawdzą się na szkolnych treningach czy podczas gry rekreacyjnej.

rabat

Unihokej - coś dla Ciebie!

Szukasz sposobu na aktywne spędzanie czasu w duecie oraz na wzmocnienie mięśni całego ciała? Spróbuj gry w unihokeja, a szybko się przekonasz jak wiele korzyści zdrowotnych przyniesie! Regularna gra poprawi kondycję fizyczną, a hormon szczęścia wytwarzany przez organizm podczas sportu naładuje Cię pozytywną energią na resztę dnia. Kije Spokey AVID wykonane  z poliwęglanu są lekkie i ergonomiczne. Świetnie sprawdzą się na szkolnych treningach czy podczas gry rekreacyjnej. Przeznaczone do gry na halach oraz na boiskach wewnętrznych.

Kije Spokey AVID

Kije Spokey AVID idealnie sprawdzą się na halach oraz na boiskach wewnętrznych. Wygodny uchwyt i trwała konstrukcja pozwoli trzymać go pewnie i przetrwa niejedne ostre potyczki w trakcie meczu. Posiadają wymienną, ażurową łopatkę.

Spokey - gwarancja jakości

Spokey to znana od wielu lat firma pasjonatom sportu oraz zawodowcom. Dzięki dbałości o jakość produktów oraz przemyślany design spełnia oczekiwania użytkowników. Tak jest również w przypadku akcesoriów do unihokeja. 

Więcej informacji
Kolor czerwony
Długość 114 cm
Materiał łopatki (drewno, włókno szklane) PC
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kij do unihokeja Spokey AVID II
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.