Kariera

Jesteśmy zespołem pełnym pasji i pozytywnej energii, którą dzielimy się z innymi zarówno w pracy, jak i poza nią. To, co nas łączy to miłość do sportu: jeździmy na rowerze, biegamy po parku, chodzimy po górach, gramy w siatkówkę, squasha, pływamy – i mamy z tego mnóstwo radości! Dajemy z siebie wszystko, aby w ofertę marki Spokey włożyć tę samą pasję, która jest na co dzień w nas i z którą pragniemy się dzielić z przyszłymi użytkownikami naszych produktów. W naszym zespole pracuje wielu sportowców hobbystów, fanów, ale także profesjonalistów, dzięki czemu akcesoria opracowywane są w oparciu o praktyczne doświadczenie, które służy rozwojowi marki. Cieszymy się, że realizujemy projekty w zespołach złożonych z ekspertów z różnych dziedzin, m.in. e-commerce, IT, marketingu, analiz, finansów, projektowania czy obsługi klienta, co przyczynia się do maksymalnego wykorzystania naszego wspólnego potencjału i doświadczenia. Cenimy sobie realny wpływ na projekty oraz finalne wyniki asortymentu marki SPOKEY.

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w nieustannie rozwijającej się firmie,
  • dajemy możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji oraz umiejętności,
  • doceniamy osoby, które z entuzjazmem i ambicją podchodzą do pracy,
  • jesteśmy zgranym zespołem, pełnym sportowych freaków i zapaleńców.

Jeśli nie jest Ci straszny duch sportu, masz głowę pełną pomysłów i pragniesz zostać częścią naszego zespołu, by móc się rozwijać, dołącz do nas!

  1. Czekamy na Twoją aplikację.
  2. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami w celu omówienia wstępnych warunków pracy oraz wymagań finansowych.
  3. Spotkanie z przedstawicielem działu HR oraz/lub wybranego przez Ciebie stanowiska.
  4. Informacja zwrotna o podjętej decyzji.
  5. Witamy w naszej firmie!

Prześlij swoją aplikację na adres: praca@spokey.pl. Na pewno zapoznamy się z Twoim profilem zawodowym i jeśli nie skontaktujemy się z Tobą od razu, na pewno zrobimy to, gdy będziemy prowadzić proces rekrutacyjny odpowiadający Twoim doświadczeniom, kwalifikacjom i profilowi zawodowemu. Prosimy pamiętać o umieszczeniu w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

W trakcie całego procesu wszelkie dane kandydatów są przetwarzane zgodnie z obowiązującym prawem.

Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.