Kamizelka z obciążeniem 20 kg Spokey ENDOW

Brak w magazynie
EAN
5902693210092
SKU
921009

Kamizelka z obciążeniami Spokey Endow to optymalne uzupełnienie treningu biegowego. Dzięki zastosowaniu obciążeń, trening staje się bardziej intensywny, a rezultaty – szybciej widoczne.

348,29 zł brutto

Kamizelka z obciążeniem 20 kg Spokey ENDOW

Kamizelka z obciążeniami Spokey Endow to optymalne uzupełnienie treningu biegowego. Dzięki zastosowaniu obciążeń, trening staje się bardziej intensywny, a rezultaty – szybciej widoczne.  

Wygoda podczas ćwiczeń

Kamizelka wykonana została z przyjemnego w dotyku materiału, zaś w części bocznej ograniczony on został do minimum (pasek mocujący). Dzięki temu, użytkownik może cieszyć się stabilnym mocowaniem oraz komfortem w strefie najbardziej narażonej na otarcia. Dzięki zastosowaniu szerokiego pasa mocującego oraz pasków regulacyjnych na ramionach, pozwala dostosować kamizelkę do postury użytkownika. Kieszenie na obciążenia zapinane są na rzep, co gwarantuje równocześnie łatwy dostęp oraz pewność zamknięcia.

Przemyślana konstrukcja

W modelu Spokey Endow przewidziano możliwość regulacji obciążenia poprzez dodawanie / odejmowanie obciążników. Maksymalne obciążenie to 10, 15 lub 20,5 kg.

Więcej informacji
Kolor szary
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kamizelka z obciążeniem 20 kg Spokey ENDOW
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.