Hulajnoga Spokey SAVAKI

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
SKU
c_927038

Hulajnoga Spokey SAVAKI jest przeznaczona do jazdy rekreacyjnej, przemieszczania się po mieście, czy parku. Duży, antypoślizgowy podest zapewnia komfort użytkowania, a możliwość składania pozwala na wygodny transport i przechowywanie hulajnogi.

Już od 314,99 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z sztuk(i)

Hulajnoga Spokey SAVAKI:

  • zapewnia możliwość regulacji wysokości kolumny kierownicy, dzięki czemu bez problemu dostosujesz ją do własnego wzrostu,
  • została wyposażona w duże koła (przednie 230 mm, tylne 200 mm) oraz wysokiej klasy łożyska (ABEC-9 Carbon), które zapewniają znakomitą płynność ruchu oraz umożliwiają osiąganie wysokich prędkości,
  • posiada amortyzator w przednim kole, który doskonale redukuje drgania w trakcie poruszania się na nierównym podłożu.

Jeśli kochasz aktywność i marzysz, aby poczuć pełną wolność i radość – postaw na hulajnogę Spokey SAVAKI. Z ultranowoczesną hulajnogą pasjonujący świat skatingu stoi przed Tobą otworem!

 

Hulajnoga dla młodzieży i dorosłych

SAVAKI została zaprojektowana tak, aby spełnić wymagania osób poszukujących aktywności: począwszy od jazdy rekreacyjnej, skończywszy na terenowej i szybkiej. Spisuje się doskonale zarówno jako środek transportu w zatłoczonych miejscach oraz podczas zabawy w parku.

Ultranowoczesna technologia

Wyjątkowe rozwiązanie w postaci dużych kół (przednie 230 mm, tylne 200 mm) oraz wysokiej klasy łożyska (ABEC-9 Carbon) zapewniają płynność ruchu oraz umożliwiają osiąganie wysokich prędkości. Dodatkowo przednie koło zostało wzbogacone o amortyzator, który redukuje drgania na nierównym podłożu. Spokey SAVAKI została wyposażona w nożny hamulec, pozwalający na dostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków, a także w nóżkę.

Aktywność zawsze pod ręką

Dzięki możliwości składania możesz zabrać hulajnogę Spokey SAVAKI ze sobą dosłownie wszędzie! Jest bardzo kompaktowa, nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu bez problemu zmieści się w bagażniku, windzie czy autobusie. Hulajnoga ma regulowaną kolumnę kierownicy co umożliwia dostosowanie wysokości do wzrostu użytkownika. Duży, antypoślizgowy podest zapewnia komfort użytkowania, a możliwość składania pozwala na wygodny transport i przechowywanie hulajnogi.

Dlaczego warto postawić na hulajnogę?

Poruszając się na jednośladzie omijamy korki, niestraszne nam zatłoczone miejsca, nie musimy martwić się o parkowanie, a dodatkowo możemy dotrzeć w miejsca, w które nie zawędrowali byśmy samochodem lub inną komunikacją miejską. Hulajnoga Spokey SAVAKI jest przeznaczona do jazdy rekreacyjnej, przemieszczania się po mieście, czy parku. Wiemy, że dobrze jest się wyróżniać, dlatego szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Hulajnoga Spokey SAVAKI została przygotowywana zgodnie z najnowszymi trendami, w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.

Więcej informacji
Kolor niebieski
Łożyska ABEC-9 Carbon
Hamulec nożny
Rodzaj dla dorosłych
Składana tak
Materiał aluminium
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
Zgodne z normą EN 14619
Średnica kół 200 mm, 230 mm
Twardość kół 82 A
Materiał kół PU
Cechy dodatkowe amortyzacja, uchwyt na bidon
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.