Guma treningowa light Spokey POWER II

W magazynie Wysyłamy w 24h
Tylko 7 pozostał
EAN
5902693209553
SKU
920955
Wykorzystanie w treningu gum treningowych o zamkniętym obwodzie Spokey Power II umożliwia maksymalizację efektów treningu oraz skupienie się na różnych partiach ciała.   
43,98 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn: 7szt.

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Poniżej 10 szt.

Guma treningowa light Spokey POWER II:

  • to uniwersalny przyrząd do treningu siłowego i nie tylko, który działa podobnie do ekspandera oraz z powodzeniem może zastępować hantle czy kettle,
  • umożliwia maksymalizację efektów treningu oraz pozwala skupić się na różnych partiach ciała,
  • posiada stopień oporu w zakresie 11-19 kg.

W budowaniu formy bardzo ważnym elementem jest wykonywanie ćwiczeń z wykorzystywaniem gum. Dzięki nim urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, na których Ci zależy!  Działają na podobnej zasadzie jak ekspander – umożliwiają wykonywanie ćwiczeń polegających na rozciąganiu oraz ruchach na boki (np. ćwiczenia klatki piersiowej), a ze względu na swoje właściwości i długość, pozwalają z powodzeniem rozszerzać gamę ćwiczeń. 

Niezbędnik treningu siłowego

Czy wiesz, że gumy Spokey POWER II to doskonały zamiennik dla hantli czy kettli? Z powodzeniem zastępują niezbędne do treningu siłowego przyrządy! Wykorzystanie w treningu gum treningowych o zamkniętym obwodzie Spokey Power II umożliwia maksymalizację efektów treningu oraz skupienie się na różnych partiach ciała.   

Zadbaj o aktywność fizyczną

Gumy treningowe są polecane przez trenerów personalnych. Z nimi możesz trenować w dowolnym miejscu – w klubie, w domu lub na świeżym powietrzu. Gumy treningowe o zamkniętym obwodzie umożliwiają maksymalizację efektów treningu oraz skupienie się na różnych partiach ciała. Guma do ćwiczeń Spokey POWER II została przygotowana w wariantach o różnych stopniach oporu, co pozwala na dobranie parametrów odpowiednio do aktualnej formy i oczekiwań użytkownika:

  • super light szara 0-13 kg
  • light zielona 11-19 kg
  • medium czerwona  15-23 kg
  • hard niebieska 20-30 kg
  • super hard ciemno szara 25-40 kg

Maksymalne efekty ćwiczeń

Gumy treningowe Spokey POWER II zostały wykonane z wytrzymałego materiału, co zapewnia ich długą żywotność. Dostępne są w kilku wariantach ze zróżnicowaną siłą oporu. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w przypadku amatorów, jak i profesjonalistów. Niskie wartości oporu pozwolą wypracować prawidłową technikę wykonywania ćwiczenia i przygotować mięśnie do większych obciążeń. Wyższe obciążenia to opcja dla osób, które lubią wyciskać ze swoich mięśni 200% normy.

Więcej informacji
Kolor zielony
Długość 208 cm
Opór lekki
Liczba sztuk w zestawie 1 szt.
Grubość 4,5 mm
Materiał lateks
Szerokość 1,5 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Guma treningowa light Spokey POWER II