Gryf prosty z zaciskami Spokey ARTEUS

Dostępny! Wysyłamy w 24h
Tylko %1 pozostał
EAN
SKU
c_84363

Gryf prosty Spokey ARTEUS z chromowanej stali posiada antypoślizgową strukturę, która zapewnia pewny uchwyt - dzięki temu nie wyślizgnie się z Twoich rąk podczas ćwiczeń. Jego końcówki zostały specjalnie nagwintowane, dzięki czemu do mocowania obciążeń stosować można zaciski śrubow.

rabat

Gryf prosty Spokey ARTEUS:

  • posiada antypoślizgową strukturę, która umożliwia pewny uchwyt oraz zapobiega ślizganiu, co podwyższa stopień bezpieczeństwa i komfort ćwiczeń,
  • jest wyposażony w specjalnie nagwintowane końcówki, na które zakłada się zaciski śrubowe - po dokręceniu ciężary są zamocowane stabilnie i nie zsuwają się,
  • występuje w czterech wersjach o różnej długości - dobierz odpowiednią do swojego rozstawu chwytu oraz planowanej liczby obciążeń: 150, 168, 183 i 213 cm.

Treningi ze sztangą angażują wszystkie partie naszego ciała! W zależności od wybranej techniki możemy osiągać różne efekty - podczas ćwiczeń z gryfem i obciążeniami pracują mięśnie m.in. dwugłowe i czworogłowe uda, łydki, pośladki, mięśnie ramion, pleców, brzucha czy obręczy barkowej. Dlatego, jeśli jesteś nastawiony na wzmocnienie nóg, wykonuj przysiady ze sztangą, a jeżeli pragniesz wzmocnić siłę ramion i pleców, wykonuj tzw. martwy ciąg, który polega na podnoszeniu ciężaru z podłogi. 

Stabilne mocowanie obciążeń z zaciskami śrubowymi

Gryf prosty pod hantle Spokey ARTEUS to sprzęt do ćwiczeń domowych, który umożliwia dostosowanie sposobu treningu do indywidualnych potrzeb czy aktualnej formy - wystarczy zamontować na Arteusie ciężary o wybranej przez siebie wadze. Nakładanie ich na gryf jest niezwykle szybkie i intuicyjne - wystarczy osadzić obciążenia na gryf, a następnie zakręcić je na specjalnie nagwintowanych końcówkach szybkim ruchem z pomocą dołączonych w zestawie zacisków śrubowych. Tak zamontowana i zablokowana sztanga jest doskonale zabezpieczona, a ciężary pozostają stabilne i nie zsuwają się z gryfu. 

Domowy trening pełen pasji

Gryf prosty Spokey ARTEUS z chromowanej stali posiada antypoślizgową strukturę, która zapewnia pewny uchwyt - dzięki temu nie wyślizgnie się z Twoich rąk podczas ćwiczeń. Jego końcówki zostały specjalnie nagwintowane, dzięki czemu do mocowania obciążeń stosować można zaciski śrubowe, które zostały wykonane ze starannością i dbałością o szczegóły. To sprawia, że obciążenia są skutecznie osadzone, a Twój trening w 100% bezpieczny.

Wybierz ARTEUS dla siebie

Spokey ARTEUS jest dostępny w czterech wersjach o różnej długości, dzięki czemu możesz dobrać odpowiednią do swojego rozstawu chwytu oraz planowanej liczby obciążeń: 

  • 150 cm,
  • 168 cm,
  • 183 cm,
  • 213 cm.

Wybierz model dla siebie - maksymalne obciążenie każdego ARTEUSA to aż 160 kg, dlatego postaw na długość, która pozwoli na optymalne dopasowanie wagi ciężarów do Twojego indywidualnego stylu treningu, rozstawu uchwytu oraz intensywności, jaką lubisz! 

Dane techniczne:

długość gryfu 150 cm 168 cm 183 cm 213 cm
średnica gryfu 28 mm 28 mm 28 mm 28 mm
długość gwintów 2x 34 cm 2x 34 cm 2x 38 cm 2x 38 cm
długość uchwytu 82 cm 100 cm 107 cm 137 cm
waga ~ 7 kg ~ 8,3 kg ~ 9,1 kg ~ 10,4 kg
maksymalne obciążenie 160 kg 160 kg 160 kg 160 kg
w zestawie zaciski śrubowe 2 szt. 2 szt. 2 szt. 2 szt.
materiał stal stal stal stal
Więcej informacji
Kolorsrebrny
Materiałstal
Maksymalne obciążenie160 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gryf prosty z zaciskami Spokey ARTEUS