Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5902693295143
SKU
929514

Plecak Spokey EKO SPIDER jest wykonany z lekkiego, wodoodpornego i wytrzymałego materiału, jakim jest Tyvek, który słynie ze 100% możliwości ponownego wykorzystania! Został zaprojektowany tak, aby pomieścić dużą ilość przedmiotów, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie - na plażę, spacer, piknik czy na wycieczkę! 

Dowiedz się więcej o filozofii ECO w Spokey

119,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Plecak ekologiczny z izolacją Spokey ECO SPIDER:

  • jest częścią linii ECO - został wykonany z wodoodpornego i wytrzymałego materiału, jakim jest Tyvek, który w 100% nadaje się do recyklingu, 
  • posiada izolację termiczną, która zapobiega nagrzewaniu się zawartości, dzięki czemu będzie idealny do przenoszenia zakupów (wielorazowego użytku) lub zabrania jedzenia na piknik,
  • jest lekki, designerski oraz jednocześnie odporny na warunki atmosferyczne.

Dowiedz się więcej o filozofii ECO w Spokey

 

ECO SPIDER to plecak przeznaczony do codziennego użytkowania - jego warstwę wewnętrzną stanowi aluminium, które pozwala zachować świeżość i chłód wody, przekąsek i owoców. Dzięki temu zarówno plecak, jak i cała jego zawartość nie nagrzewa się. Został zaprojektowany tak, aby pomieścić dużą ilość przedmiotów - na plażę, zakupy, spacer, piknik czy na wycieczkę! Niestraszne mu nawet bardzo wysokie temperatury.

 

Zachowaj świeżość i chłód przenoszonego jedzenia

Jeśli wybierasz się na piknik i chcesz zabrać ze sobą chłodne napoje, nie musisz nosić ciężkiej lodówki. Plecak Spokey ECO SPIDER doskonale ją zastępuje - izolująca folia aluminiowa zapobiega nagrzewaniu się zawartości, dzięki czemu zachowasz świeżość i chłód przenoszonego jedzenia i napojów. Co więcej, utrzymuje również temperaturę ciepłych posiłków! Chcesz zapakować jedzenie na wynos? Teraz to żaden problem! Gdy dotrzesz na miejsce, wszystko pozostanie ciepłe. Rozmiary plecaka Spokey ECO SPIDER pozwalają na spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy, które przydadzą się podczas wędrówki, bez zbędnego balastu do dźwigania. Został stworzony z najwyższej klasy materiałów z wykorzystaniem nadających się do recyklingu, co zapewnia wszechstronność oraz odporność na zniszczenia i działanie niesprzyjających warunków. Jest wytrzymały i równocześnie lekki oraz… wodoodporny!

 

Wyprodukowany z ekologicznych materiałów!

Na całym świecie produkowane są ogromne ilości plastiku, które zanieczyszczają nasze środowisko. Szacuje się, że do 2050 roku w przeliczeniu na masę, we wszystkich oceanach plastiku będzie więcej niż ryb. A to materiał, który w środowisku naturalnym rozkłada się przez ponad 500 lat. To globalny problem, jednak działając razem, możemy zatrzymać ten proces. Pierwszym krokiem do ratunku naszej planety musi być zmiana naszego podejścia, nawyków i… recykling! Spokey dołącza do misji ochrony środowiska, dlatego wykorzystujemy plastik oraz materiały, które nadają się do recyklingu do produkcji naszej kolekcji. Plecak Spokey EKO SPIDER został wykonany z lekkiego, wodoodpornego i wytrzymałego materiału, jakim jest Tyvek, który słynie ze 100% możliwości ponownego wykorzystania! 

Więcej informacji
Kolorczarny
Pojemność15 l
Wymiar 28 x 10 x 65 cm
Materiał zewnętrznytyvek
Wypełnieniepianka PE
Materiał wewnętrznyaluminium
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: