RODER Drążek rozporowy

Brak w magazynie
EAN
5902693290940
SKU
929094

Drążek rozporowy Spokey RODER to przyrząd umożliwiający wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń wzmacniających oraz rozciągających.

62,48 zł brutto
rabat

Drążek rozporowy Spokey RODER

  • posiada możliwość regulacji, która pozwala dopasować go do ościeżnic o szerokości od 62 do 100 cm,
  • został wyposażony w zakończenia gumowe zabezpieczające futrynę oraz mocowanie wzmacniane wkrętami,
  • pozwala na szybki montaż bez żadnych dodatkowych narzędzi - w łatwy sposób umieścisz go w futrynie lub zdejmiesz po zakończonych ćwiczeniach.

Podciąganie na drążku to trening, który może angażować szeroką gamę partii mięśni naszego ciała. Technikę wykonywanych ćwiczeń możemy dostosowywać swobodnie do oczekiwanych efektów - podciąganie podchwytem wzmacnia przede wszystkim mięśnie ramion, natomiast nachwytem pozytywnie wpływa na plecy. Drążek rozporowy Spokey RODER pomoże Ci zadbać o mięśnie rąk, łopatek, brzucha, bicepsy, tricepsy, barki, ramiona i grzbiet! Dzięki niemu możesz wykonywać ćwiczenia w domu, które z powodzeniem zastąpią trening na siłowni

Stwórz swoją własną domową siłownię

Drążek rozporowy Spokey RODER to przyrząd umożliwiający wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń wzmacniających oraz rozciągających. Wystarczy zamontować go w futrynie drzwi, aby rozpocząć trening! W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, mocowanie RODER zostało wzmocnione wkrętami. Ponadto ościeżnice są chronione przez specjalne, gumowe zakończenia, co dodatkowo zapobiega osuwaniu się drążka. Dzięki takim rozwiązaniom, możesz skupić się na bezpiecznym trenowaniu w domu. Zamontujesz go bez żadnych dodatkowych narzędzi - możesz w łatwy sposób umieścić go w futrynie lub zdjąć po zakończonych ćwiczeniach.

Dopasuj drążek do własnych potrzeb

Regularne podciąganie na drążku przynosi rezultaty bardzo szybko. Początki bywają trudne, dlatego pamiętaj, aby się nie zniechęcać. Jeśli wykonanie podciągnięcia jest zbyt trudne, warto rozpocząć od swobodnego zwisania. Już po kilku treningach zobaczysz własne postępy. RODER ułatwia wykonywanie podciągnięć dzięki częściowemu pokryciu pianką (w miejscach, w których najwygodniej jest go uchwycić). Wobec tego trening jest komfortowy, a dłonie nie ślizgają się podczas trzymania. RODER został wykonany z chromowanej stali, dlatego wytrzymuje bardzo wysokie obciążenia. Możliwość regulacji pozwala dopasować drążek do ościeżnic o szerokości od 62 do 100 cm.

 

Dane techniczne:

  • maksymalne obciążenie: 100 kg
  • szerokoć od zewnętrznej części do pianki: 5 cm
  • szerokość pianki: 10 cm
  • średnica przyssawki: 46 mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:RODER Drążek rozporowy