Deskorolka Spokey SKALLE

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
5902693270607
SKU
927060

Deskorolka SKALLE jest stabilna i bezpieczna. Dzięki antypoślizgowej powłoce na dużej powierzchni deski będziesz w stanie utrzymać lepszy balans. Pamiętaj, że dobra zabawa to bezpieczna zabawa!

139,99 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z 85 sztuk(i)

Deskorolka Spokey SKALLE:

  • została wyposażona w łożyska ABEC7, które są znacznie szybsze, niż odpowiedniki z niższą numeracją. Dzięki temu możesz osiągać prędkość na poziomie longboardów,
  • została wykonana z siedmiu warstw klonu kanadyjskiego, czyli najbardziej wytrzymałego i elastycznego drewna, jakie wykorzystuje się do produkcji deskorolek,
  • posiada antypoślizgowy blat, który zapewnia maksymalną przyczepność, pomaga utrzymać stabilną pozycję oraz ułatwia balansowanie podczas jazdy,
  • jest wyposażona w kółka 92A wykonane z poliuretanu – amortyzują drgania wynikające z poruszania się po nierównej nawierzchni, są odporne na ścieranie oraz pozwalają osiągać wysokie prędkości.

Spokey SKALLE to deskorolka, która pozwala na osiąganie niesamowitych prędkości! Została wyposażona w łożyska ABEC7, które są przystosowane do szybkiej, dynamicznej jazdy freestylowej! Została stworzona do odkrywania w sobie pasji do aktywności fizycznej – jeśli pragniesz nauczyć się jeździć, pomoże Ci opanować podstawy. A jeżeli te są Ci już dobrze znane, SKALLE będzie idealnym wyborem do szybkiej jazdy ulicznej. 

Stworzona do szybkiej jazdy

Deskorolka Spokey SKALLE to wybór na lata! Dzięki niej zapomnisz o połamanych deskach czy zdartych kółkach. Została wykonana z siedmiu warstw klonu kanadyjskiego, który jest najbardziej wytrzymałym i jednocześnie elastycznym drewnem, jakie wykorzystuje się do produkcji deskorolek. Jej blat został pokryty antypoślizgową powłoką, która pomaga utrzymać stabilną pozycję i lepszy balans, co podnosi jakość wykonywanych z nią trików i ułatwia kontrolę nad deską w trakcie przeróżnych manewrów! Black grip tape, czyli papier ścierny to pewność doskonałej przyczepności. Wykorzystanie poliuretanowych (PU) kół 52 x 32 mm o twardości 92A pozwala na rozwijanie wysokich prędkości. Takie połączenie parametrów sprawia, że SKALLE to najlepszy wybór do jazdy ulicznej - jest ultrawytrzymała, stabilna i przede wszystkim bezpieczna.

Dla miłośników wysokich prędkości

Z deskorolka Spokey SKALLE rozwiniesz jeszcze większe prędkości! Wszystko dlatego, że została wyposażona w łożyska ABEC7, które są znacznie szybsze, niż odpowiedniki z niższą numeracją. Z SKALLE możesz osiągać wyniki podobne do longboardów. Jeżdżąc na desce Spokey bez problemu pokonasz kolejne przeszkody i różnice wzniesień. To model, który jest optymalnym wyborem do szybkiej, swobodnej jazdy na chodniku czy asfalcie. Poliuretanowe kółka zapewniają doskonałą przyczepność oraz amortyzują drgania wynikające z poruszania się po nierównej nawierzchni. Ponadto są niezwykle wytrzymałe i odporne na ścieranie. 

Skatingowa jazda pełna pasji

Jeśli zastanawiasz się jaką  deskorolkę wybrać i szukasz sprzętu, który pomoże Ci rozwijać skatingowe umiejętności, a także aktywnie spędzać czas w gronie przyjaciół czy rodziny, SKALLE została stworzona dla Ciebie! Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spakować ją do plecaka i zabrać ze sobą na wakacje – z pewnością urozmaici niejeden słoneczny dzień. Deskorolka Spokey SKALLE pozwala osiągać duże prędkości i jest jednocześnie bardzo bezpieczna, a do tego stylowa! Dzięki antypoślizgowej powłoce na powierzchni deski będziesz w stanie utrzymać doskonały balans podczas jazdy.

Więcej informacji
Kolor biały
Wymiar decku 78,7x20cm
Pokrycie decku black grip tape
Łożyska ABEC-7
Materiał decku klon kanadyjski
Ilość warstw 7
Długość 78,7 cm
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
Twardość kół 92 A
Materiał kół PU
Rozmiar koła 52 x 32 mm
Szerokość 20 cm