Deskorolka Spokey LIKE

W magazynie Wysyłamy w 24h
Tylko 5 pozostał
EAN
5902693270560
SKU
927056

Deskorolka LIKE jest stabilna i bezpieczna także dzięki wykorzystaniu poliuretanowych (PU) kół 52 x 32 mm o twardości 92A. Rozmiar kółek pozwala na rozwijanie wysokich prędkości – doskonale spiszą się w trakcie jazdy ulicznej, jednak z powodzeniem mogą być wykorzystywane także na rampie! Są ultrawytrzymałe, zapewniają odpowiednią przyczepność oraz amortyzują drgania wynikające z poruszania się po nierównej nawierzchni.

157,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn: 5szt.

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Poniżej 10 szt.

Deskorolka Spokey LIKE:

  • została wykonana z siedmiu warstw klonu kanadyjskiego, czyli najbardziej wytrzymałego i elastycznego drewna, jakie wykorzystuje się do produkcji deskorolek,
  • posiada antypoślizgowy blat, który zapewnia maksymalną przyczepność, pomaga utrzymać stabilną pozycję oraz ułatwia balansowanie podczas jazdy,
  • jest wyposażona w ultrawytrzymałe kółka 92A wykonane z poliuretanu – amortyzują drgania wynikające z poruszania się po nierównej nawierzchni oraz pozwalają osiągać wysokie prędkości.

Deskorolka Spokey LIKE to najlepszy wybór dla osób, które pragną rozpocząć swoją skatingową przygodę, jak i dla doświadczonych skaterów. Świetnie spisze się podczas swobodnej jazdy, w trakcie dłuższych wycieczek, ale także przy wykonywaniu trików na rampie. Została stworzona do odkrywania w sobie pasji do aktywności fizycznejjeśli pragniesz nauczyć się jeździć, pomoże Ci opanować podstawy. A jeżeli te są Ci już dobrze znane, LIKE będzie idealnym wyborem do technicznej, dynamicznej jazdy freestylowej. Wszystko to dzięki zastosowaniu najlepszych parametrów technicznych i wytrzymałej konstrukcji!

Sprzęt do zadań specjalnych

Zapomnij o połamanych deskach czy zdartych kółkach. Zastosowanie siedmiu warstw klonu kanadyjskiego, który jest najbardziej wytrzymałym i jednocześnie elastycznym drewnem, jakie wykorzystuje się do produkcji deskorolek, zapewnia najwyższą odporność Spokey LIKE. Jej blat został pokryty antypoślizgową powłoką, która pomaga utrzymać stabilną pozycję i lepszy balans, co podnosi jakość wykonywanych z nią trików! Black grip tape, czyli papier ścierny to pewność doskonałej przyczepności. 

Idealna do trików i klasycznej jazdy

Deskorolka LIKE jest stabilna i bezpieczna także dzięki wykorzystaniu poliuretanowych (PU) kół 52 x 32 mm o twardości 92A. Rozmiar kółek pozwala na rozwijanie wysokich prędkości – doskonale spiszą się w trakcie jazdy ulicznej, jednak z powodzeniem mogą być wykorzystywane także na rampie! Są ultrawytrzymałe, zapewniają odpowiednią przyczepność oraz amortyzują drgania wynikające z poruszania się po nierównej nawierzchni. Zastosowanie poliuretanu daje pewność, że kółka będą się bardzo wolno zużywać, gdyż to materiał niezwykle odporny na ścieranie. Uniwersalne łożyska ABEC5 (zostały opracowane tak, aby być jednocześnie wytrzymałe i szybkie) sprawiają, że deskorolka Spokey LIKE sprawdzi się idealnie zarówno podczas jazdy na chodniku czy asfalcie, a także do wykonywania trików. 

Kompletna deskorolka dla Ciebie

Jeśli zastanawiasz się jaką  deskorolkę wybrać i szukasz sprzętu, który pomoże Ci rozwijać skatingowe umiejętności, a także aktywnie spędzać czas w gronie przyjaciół czy rodziny, LIKE została stworzona dla Ciebie! Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spakować ją do plecaka i zabrać ze sobą na wakacje – z pewnością urozmaici niejeden słoneczny dzień. Deskorolka Spokey LIKE pozwala osiągać duże prędkości i jest jednocześnie bardzo bezpieczna, a do tego stylowa! Dzięki antypoślizgowej powłoce na powierzchni deski będziesz w stanie utrzymać lepszy balans.

Więcej informacji
Kolor niebieski
Wymiar decku 78,7x20cm
Pokrycie decku black grip tape
Łożyska ABEC-5
Materiał decku klon kanadyjski
Ilość warstw 7
Długość 78,7 cm
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
Twardość kół 92 A
Materiał kół PU
Rozmiar koła 52 x 32 mm
Szerokość 20 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Deskorolka Spokey LIKE