Deskorolka cruiser Spokey LIFE

Dostępny! Wysyłamy w 24h
Tylko %1 pozostał
EAN
SKU
c_927064

Penny lub fiszka Spokey LIFE, bo tak również nazywa się deskorolki cruiser, to coś więcej niż klasyczna deskorolka! Posiada nieco inny kształt - jest szersza i ma większe koła, dzięki czemu można jeszcze łatwiej utrzymać na niej stabilną pozycję oraz lepszy balans.

Już od 224,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Deskorolka cruiser Spokey LIFE:

  • została wykonana z siedmiu warstw klonu kanadyjskiego, czyli najbardziej wytrzymałego i elastycznego drewna, jakie wykorzystuje się do produkcji deskorolek,
  • to niesamowicie zwrotna deska longboard, która ułatwia skręcanie podczas miejskiej jazdy,
  • jest wyposażona w miękkie kółka 72A wykonane z poliuretanu, które doskonale amortyzują drgania wynikające z poruszania się po nierównej nawierzchni oraz sprawiają, że jazda jest niezwykle cicha, a deskorolka idealnie trzyma się nawierzchni,
  • została wyposażona w łożyska ABEC7, które są znacznie szybsze, niż odpowiedniki z niższą numeracją. Dzięki temu możesz osiągać prędkość na poziomie longboardów.

Deskorolka typu cruiser to najlepszy wybór dla osób, które pragną rozpocząć swoją skatingową przygodę, jak i dla doświadczonych skaterów. Pomoże Ci rozwinąć umiejętności jazdy na czterech kółkach! Została stworzona do odkrywania w sobie pasji do aktywności fizycznej – jeśli pragniesz nauczyć się jeździć, pomoże Ci opanować podstawy. A jeżeli te są Ci już dobrze znane, Spokey LIFE będzie idealnym wyborem do technicznej, dynamicznej jazdy miejskiej.

 

Szeroki blat deskorolki ułatwia manewrowanie

Spokey LIFE to coś więcej niż klasyczna deskorolka! Posiada nieco inny kształt - jest szersza i ma większe koła, dzięki czemu można jeszcze łatwiej utrzymać na niej stabilną pozycję oraz lepszy balans. Duże, miękkie kółka sprawiają, że poruszanie się jest zdecydowanie bardziej wydajne, gdyż wystarczy wykonać jedno odepchnięcie, aby pokonać większy dystans. Ze Spokey LIFE rozwiniesz ultrawysokie prędkości zwieńczone doskonałą przyczepnością do podłoża. Co więcej, kółka zostały wykonane z poliuretanu (PU), więc są odporne na ścieranie i zużywanie się w trakcie jazdy. 

 

Idealna do skatingowej jazdy miejskiej

Penny lub fiszka, bo tak również nazywa się deskorolki cruiser, zmieści się w każdym plecaku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać ją ze sobą na wakacje, weekendową wycieczkę czy wyjście ze znajomymi. Dzięki Spokey LIFE zapomnisz o zdartych kółkach i połamanych deskach. Została wykonana z siedmiu warstw klonu kanadyjskiego, czyli najbardziej wytrzymałego i elastycznego drewna, jakie wykorzystuje się do produkcji deskorolek. Blat to specjalna, antypoślizgowa powłoka grip tape 80S, która pomaga utrzymać stabilną pozycję i lepszy balans, co podnosi jakość poruszania się i ułatwia kontrolę nad deską w trakcie przeróżnych manewrów! Ponadto duży rozmiar kół oraz wyższe trucki w Spokey LIFE wpływają na elastyczność, skrętność oraz lepszą swobodę na zakrętach. 

 

Dla miłośników wysokich prędkości

Z deskorolka Spokey LIFE rozwiniesz jeszcze większe prędkości - nawet takie, jak na klasycznym longboardzie! Wszystko dlatego, że została wyposażona w łożyska ABEC7, które są znacznie szybsze, niż odpowiedniki z niższą numeracją. Jeżdżąc na desce Spokey bez problemu pokonasz kolejne przeszkody i różnice wzniesień. To model, który jest optymalnym wyborem do szybkiej, swobodnej jazdy na chodniku czy asfalcie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Deskorolka cruiser Spokey LIFE