Takiego roku szkolnego, jak miniony nie było jeszcze w historii edukacji. Pandemia i zdalne nauczanie sprawiły, że był to wyjątkowy i trudny czas zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.

W tych specyficznych czasach sporą kreatywnością wykazać musieli się wuefiści - w końcu jak zrobić rozgrzewkę i rozgrywać mecz zdalnie?

Spokey pragnie podziękować nauczycielom wychowania fizycznego za ich pracę i organizuje plebiscyt z nagrodami! Razem wyłońmy najlepszego wuefistę na Śląsku!

Jeżeli jesteś uczniem lub rodzicem dziecka uczęszczającego do placówki oświatowej w województwie śląskim, nauczycielem czy dyrektorem szkoły, możesz zgłosić swojego ulubionego nauczyciela wuefu i pomóc mu w zdobyciu profesjonalnego sprzętu sportowego dla swojej szkoły o wartości 3000 zł!

 

 

Jakie są zasady naszego plebiscytu?

  • Zgłoś wuefistę poprzez wypełnienie formularza. Pamiętaj, że musisz dysponować zgodą na wykorzystanie wizerunku.
  • Do zgłoszenia koniecznie dodaj uzasadnienie, dlaczego to właśnie Twój wuefista powinien wygrać. Forma zgłoszenia - dowolna - możesz dodać rysunek, tekst, nagrać tik-toka lub zrobić zdjęcie. Liczy się kreatywność!
  • Na wasze zgłoszenia czekamy do 10 listopada. 
  • 22 listopada ogłosimy wyniki i dowiemy się, kto zyskał tytuł najlepszego wuefisty na Śląsku, a szkoła, w której pracuje wygrany nauczyciel zyska sprzęt sportowy o łącznej wartości 3000 zł!

 

Regulamin konkursu

Oświadczenia dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych