Za dnia służą jako wieszak na pranie dla zabieganej mamy. Czasami stanowią fundamenty pod zamek z klocków naszych dzieci. Dzielnie dźwigają tonę ubrań, którymi zostają zarzucone podczas porannego "Nie mam w co się ubrać". Cierpliwie czekają, aż skończymy obowiązki domowe i się nimi zajmiemy. Bieżnia, rowerek — sprzęt cardio. Za dnia pomoc domowa, wieczorem zaś asystent fitness. Bo nie ma jak w domu, prawda?

 

Siłownia w domu? Dlaczego nie! To świetna motywacja do regularnych ćwiczeń i inwestycja dopasowana do Twoich potrzeb. Wystarczy kilka wolnych metrów, odpowiedni sprzęt, ulubiony strój i możesz działać. W Spokey od lat wierzymy, że efektywny trening i wymarzone efekty, możesz osiągnąć poza klubem fitness. Dlatego zapraszamy Cię do naszego świata cardio. A jego wizytówką jest najnowsza kampania “Nie ma jak w domu”. 

 

Dla każdego rodzica! 

Codzienne obowiązki, lista zadań do wykonania - pranie, sprzątanie, zakupy, odrabianie lekcji z dzieciakami. Znamy to! W takich okolicznościach wyjście do siłowni wydaje się niemożliwe. Ale wyobraź sobie swój ulubiony pokój. A w nim bieżnia, rowerek stacjonarny i nareszcie chwila dla Ciebie - bez telefonów,  pytań “dlaczego” i planowania kolejnych zadań. 

To wszystko jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Bo nie ma jak w domu, prawda? 

 

Wybierz: MOVENA, AIR BIKE

 

 

Ciągle w biegu … 

Kiedy kalendarz służbowy pęka od spotkań. Kiedy rano szykujesz się na prezentację, a wieczorem na kolację firmową. Chcesz znaleźć chwilę na wyjście do klubu fitness, ale wolisz spędzić wolny czas w domu. Bycie w ciągłym ruchu wymaga elastycznych rozwiązań i udogodnień. Mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania i pozwoli ci odetchnąć po ciężkim dniu pracy. Aranżując domową siłownię, aktywność fizyczna będzie na wyciągnięcie Twojej ręki. Bez stresu, planowania kolejnych spotkań, dotrzymywania deadlinów. Tylko Ty i Twój ulubiony sprzęt cardio. 

 

Wybierz: AIR BIKE, EVEN HOME

 

 

Studia na sportowo!

Studenckie życie bywa szalone i intensywne, nie tylko podczas sesji. Porozrzucane ubrania i notatki z zajęć. Kubek po niedopitej kawie i wkuwanie do kolejnego kolokwium. Jak w tym wszystkim znaleźć czas na aktywność fizyczną? Mamy na to doskonały przepis: rowerek stacjonarny postaw pośrodku swojego pokoju. Następnie wskocz w ulubioną odzież. Na koniec chwyć książkę do egzaminu, a bidon na wodę umieść obok. Voila! Możesz ruszać w rowerowo-edukacyjną przygodę. 

 

Wybierz: FITMAN, VITAL+

 

 

Sport nie zna wieku!

Życie zaczyna się po pięćdziesiątce! - znasz tę maksymę? My się z nią w 100% zgadzamy! Nasi dziadkowie uwielbiają podróżować, spędzać czas z przyjaciółmi, odkrywać i przede wszystkim uwielbiają sport. Regularne treningi na domowym sprzęcie cardio, nie tylko zadbają o ich świetne samopoczucie, ale i podkręcą ich witalność. 

 

Wybierz: SPECUS, TRANCE

 

 

Kampania reklamowa “Nie ma jak w domu” startuje 22.08.2022. Głównym nośnikiem komunikacji jest blisko 1 minutowy film reklamowy prezentujący historię wybranych bohaterów - rodziny, businessmana, studentki i seniora. Kampania obejmuje kanały digital i social media. Dodatkowe wsparcie zapewni współpraca z influencerami i ambasadorami marki oraz konkurs konsumencki.