Rostki
Rostki

Przez 6 lat wspólnego podróżowania autostopem, pieszo, autobusami, samolotami i pociągami odwiedzili sporą część Europy. Odkrywali starożytne miasta Grecji, uciekali przed deszczem w Londynie, łowili ryby w Irlandii, pili wino na Pont des Art w Paryżu, biegali po winnicach Toskanii, próbowali wyprostować krzywą wieżę w Pizie, błądzili po ulicach Rzymu, zachwycali się galeriami sztuki we Florencji, jedli przepyszne owoce morza w Cinque Terre, spacerowali po ulicach Brukseli i Luksemburgu, tańczyli i pili sangrię na plażach Hiszpanii, zachwycali się przesłodkim winem porto w Porto, walentynki spędzili w Budapeszcie, jedli renifera w Helsinkach, spali na dworcu autobusowym w Sztokholmie, marzli zimą w Oslo, pokochali czeskie knedliczki, pogłaskali po głowie kanalarza Cumila w Bratysławie, odwiedzil księżniczkę Sisi w Wiedniu, zjechali stopem Niemcy i pierwszy raz czuli się bogaci na Litwie i Łotwie.

 

A później było jeszcze lepiej, bo gdy przejechali Europę postanowili ruszyć dalej w świat. To co ich spotkało można śledzić na przepięknym fotoblogu swiatwedlugroskow.pl

Teraz wspólnie ze Spokey kontynuują swoją podróż marzeń. Towarzyszymy im wszyscy w tej przygodzie z otwartymi ustami oglądając piękno miejsc, które wybrali sobie za kolejny już cel.

  • Zdjęcia
×
Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.