Piotr „Wiśnia” Wiśniewski
Piotr „Wiśnia” Wiśniewski

Aktywny Członek Zarządu Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, odpowiedzialny za sporty deskorolkowe.

Organizator wszystkich najważniejszych imprez sportowych w Polsce, związanych z tą dyscypliną. Przyklejony do mikrofonu nie tylko aktywnie uczestniczy w przygotowaniach, ale również prowadzi wiele z nich.

Twórca projektu „Extreme City”, odpowiedzi na powstającą infrastrukturę sportów ekstremalnych i braku szkoleń z tym związanych. Przez całe wakacje ekipa Extreme City szkoli dzieci i młodzież z jazdy na rolkach, deskach, hulajnogach i rowerach bmx, propagując jednocześnie bezpieczną jazdę w kasku. Tylko w 2016 roku w akcji EXTREME CITY brało udział ponad 4500 tyś osób z południowej Polski, średnio na jednym szkoleniu było 30 uczestników, każdego dnia odbywały się 2 szkolenia w 2 miastach i tak codziennie przez 6 dni w tygodniu.

Piotr jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, na co dzień mieszka w Dąbrowie Górniczej, gdzie również lokalnie mocno angażuje się w rozwój skatingu.

  • Zdjęcia
×
Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.