Trenażer eliptyczny Spokey ALEAR+

Brak w magazynie
EAN
5902693286523
SKU
928652
To, co wyróżnia model ALEAR + to możliwość elektronicznej, płynnej regulacji oporu magnetycznego z wykorzystaniem 24 stopni regulacji!
1 469,99 zł brutto
rabat

Możliwości, jakie daje orbitrek zostały docenione zarówno przez profesjonalistów, jak i użytkowników domowych. Ćwiczenia na orbitreku są bardzo bezpieczne dla stawów. To doskonały sposób na spalanie tkanki tłuszczowej czy ogólną poprawę kondycji. Intensywny trening w domu to świetna opcja dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć w strugach deszczu czy na pełnej ludzi siłowni. 

Trenażer eliptyczny magnetyczny Spokey ALEAR+

ALEAR+ to pewność komfortowego treningu w domowym zaciszu - ćwiczysz kiedy tylko chcesz! 8-kilogramowe koło zamachowe dzięki zastosowaniu technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło 10 kg. To, co wyróżnia model ALEAR + to możliwość elektronicznej, płynnej regulacji oporu magnetycznego z wykorzystaniem 24 stopni regulacji! Taka funkcjonalność zapewnia płynną i cichą pracę orbitreka. Liczba poziomów pozwala na dostosowanie oporu do aktualnej kondycji, indywidualnych potrzeb czy planu treningowego.

Maksymalny komfort domowego treningu

Trenażer eliptyczny Spokey ALEAR+ to duża, wykonana z najwyższej jakości materiałów konstrukcja, która doskonale sprawdzi się podczas domowych ćwiczeń. Jest doskonałym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i wzrostu wydolności organizmu. Wysoka wytrzymałość oraz selekcja użytych materiałów sprawi, że sprzęt będzie służył przez lata.

Jakość i ultranowoczesne technologie

Wiemy jak ważne podczas treningu jest kontrolowanie pulsu, dlatego na rączkach zostały umieszczone sensory pomiaru pulsu, który dzięki konsoli będziesz mógł na bieżąco monitorować. ALEAR+ pozwala także na pomiar czasu ćwiczeń, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii czy przebiegu całkowitego. Regulowana długość kroku sprawia, że trening na urządzeniu można dostosować do własnych potrzeb, wzrostu i wieku. 

Model z + to także liczne udoskonalenia technologiczne! Oprócz automatycznej, 24-stopniowej regulacji stopni oporu ALEAR+ posiada:

- 8 programów treningowych,

- kontrolę mocy (WATT),

- system szybkiego spalania tłuszczu (Body FAT),

- system kontroli bicia serca (HRC),

- dodatkowy program użytkownika oraz manualny.

Nowoczesny design, który wpasuje się w każde wnętrze

Wyjątkowy design sprawia, że orbitrek dopasuje się do każdego pomieszczenia. To propozycja dla wszystkich, którzy marzą o swojej własnej, indywidualnej siłowni. Trenażer eliptyczny Spokey ALEAR+ to pewność udanego treningu, który stanie się przyjemnością, a nie obowiązkiem!

Więcej informacji
Kolor czarny
Rodzaj magnetyczny
Waga koła zamachowego 8 kg
Rozstaw stóp min. 20 cm
Wymiary 129 x 62 x 155 cm
Maksymalna waga użytkownika 130 kg
Pomiary scan, czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity
Liczba programów treningowych 8
Liczba stopni regulacji oporu 24 automatyczna, elektroniczna
Długość kroku Regulowany, 33 cm, 38 cm, 43 cm
Cechy dodatkowe program użytkownika, program HRC, program BODY FAT, technologia OPTIMIZED POWER, trzyczęściowa korba, regulacja długości kroku, WATT control, program manualny
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.